تماشا کنید: تریلر انیمه Bubble منتشر شد + زیرنویس فارسی

جدیدترین انیمه کارگردان Attack on Titan

تریلر انیمه Bubble منتشر شده و صحنه‌های جذابی از این اثر چشم‌نواز را به اشتراک می‌گذارد. در این تریلر آهنگ Bubble feat. Uta از خواننده و ترانه‌سرا ژاپنی Eve پخش می‌شود هنرمندی که قبلاً آهنگ اصلی Jujutsu Kaisen را اجرا کرده بود. در حال حاضر مخاطبین و منتقدین انتظارات زیادی از این اثر دارند، زیرا این فیلم توسط برخی از مشهورترین سازندگان صنعت انیمیشن و انیمه تولید می‌شود. انیمه مذکور شامل طراحی طراح شخصیت‌های انیمه Death Note تاکشی اوهباتا، موسیقی متن آهنگ‌ساز Promare، هیرویوکی ساوانو، و فیلم‌نامه‌ای از ژن اوروبوچی، خالق Madoka Magica است. کارگردانی این پروژه بر عهده تتسورو آراکی است که بیشتر به خاطر کارگردانی سه فصل اول Attack on Titan و همچنین اقتباس انیمیشن Death Note و Kabaneri of the Iron Fortress شناخته شده است. این فیلم در استودیوی Wit تولید می‌شود، شرکت انیمیشنی که Ranking of Kings و یکی از تحسین‌شده‌ترین انیمه‌های اورجینال ۲۰۲۱، Vivy: Fluorite Eye’s Song را تولید کرده است.

حباب در یک نسخه بسیار رنگارنگ و پسا آخرالزمانی از توکیو رخ می‌دهد. پس از اینکه شهر توسط بارانی از حباب‌های گرانشی زیر آب می‌رود، به منطقه‌ای رها شده تبدیل شده و  سپس به میدان نبرد تعدادی از باندهای سرزمینی تبدیل می‌شود که مبارزان جوانشان از پارکور و فیزیک تغییر یافته منطقه برای انجام شیرین کاری‌های مرگبار استفاده می‌کنند. این فیلم داستان هیبیکی، یکی از اعضای مخصوصاً بی‌پروا یکی از این باندها را روایت می‌کند که زندگی او توسط یوتا، دختری با قدرت‌های عجیب و غریب که به نوعی به حباب‌ها متصل است، نجات می‌یابد. این دو با صدایی مرموز که هیچ کس جز خود این دو نفر آن را نمی‌شنود یا یکدیگر روبه‌رو شده و ارتباط برقرار می‌کنند. 

تریلر انیمه Bubble 

در این فیلم جون شیسون صداپیشگی هیبیکی را برعهده دارد. شیسون قبلاً در لایو‌اکشن Anohana: The Flower We Saw That Day و The Way of the Househusband به هنرنمایی پرداخته بود. حباب همچنین اولین تجربه صداپیشگی خواننده پاپ ژاپنی ریریا را به نمایش خواهد گذاشت که اوتا را صداپیشگی کرده و همچنین تم پایانی فیلم، “Ja ne, Mata ne” را اجرا خواهد کرد. ترانه‌ای که تقریبا به عنوان خداحافظ، بعداً می‌بینمت ترجمه شده است. ریریا شخصاً توسط کارگردان اراکی برای این نقش انتخاب شد.

حباب برای اولین بار در سطح بین المللی به عنوان یک پخش انحصاری نتفلیکس در تاریخ ۲۸ آوریل برنامه‌ریزی شده است و اولین نمایش خود را در سینماهای ژاپن در تاریخ ۱۳ ماه می خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا