بازیگر نقش انت من از حضور شخصیتی بزرگ در فیلم Ant-Man 3 می‌گوید

جد کانگ با او مبارزه خواهد کرد؟

بازیگر نقش انت من در فیلم Ant-Man 3

به گفته پاول راد (Paul Rudd)، بازیگر نقش انت من ظاهرا شخصیت‌های بزرگ و مهمی درفیلم Ant-Man 3 ظاهر خواهند شد که هنوز از آن‌ها رونمایی نشده است!

چند هفته تا اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania باقی مانده و چنان که به نظر می‌رسد، استودیو مارول (Marvel Studios) با انتشار ویدیوهای تبلیغاتی و تریلرها، هیجان آن را برای طرفداران زیاد و زیادتر کرده است. با این وجود، علاوه بر استودیو سازنده اثر، خود بازیگران آن نیز اخیرا در مصاحبه‌های خود خبر از جزئیات بسیار جالبی می‌دهند که بی‌صبرانه طرفداران را برای تماشای این اثر سینمایی هیجان‌زده می‌کند.

پاول راد، بازیگر نقش انت من اخیرا در مصاحبه خود اظهار کرده که علاوه بر شخصیت‌هایی که تاکنون در تریلرها و ویدیوهای منتشر شده از فیلم Ant-Man 3 دیده‌ایم، ظاهرا قرار است تا کاراکترهای بسیار مهم بیشتری در این اثر سینمایی حاضر باشند. به گفته او،‌ تعداد خاصی بازیگر مهمان و به اصطلاح Cameo در این اثر سینمایی حضور دارند که هیجان دیدن آن‌ها نمره ۱۰ از ۱۰ را دریافت خواهد کرد!

برای اون دسته از طرفدارایی که منتظر دیدنشون (نقش‌های کمیو) هستن، باید بگم که ما چندتا خوبشو توی این فیلم داریم. مشخصه که من هیچوقت نمیام بگم این افراد کیا هستن، اما خب اینو در نظر داشته باشین که نمره هیجانی که اونا موقع دیدن فیلم بهتون میدن ۱۰ از ۱۰!

چه کسی ممکن است تا به عنوان نقش Cameo در فیلم Ant-Man 3 ظاهر شود؟

واضح است که برخلاف مارک رافالو (Mark Ruffalo) و تام هالند (Tom Holland)، پاول راد قرار نیست تا اطلاعاتی را از داستان فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania لو بدهد. اما همین موضوع که او اظهار کرده چقدر هیجان برای دیدن این شخصیت‌های مهمان بالاست، بدون شک باعث می‌شود تا طرفداران شدیدا کنجکاو شوند.

شاید اولین ایده‌ای که با گفتن این موضوع به ذهن کاربران می‌رسد، این باشد که یلوجکت (Yellow Jacket) یا همان شخصیت منفی فیلم سال ۲۰۱۵ Ant-Man در این اثر ظاهر شود. اما این مورد توسط تریلرهای فیلم مشخص شد و حال می‌دانیم که درن کراس (Darren Cross) قرار است تا در نقش موداک (MODOK) در فضای کوانتوم حاضر شود. با این حساب، چه کسی قرار است تا در فیلم Ant-Man 3 به عنوان شخصیت مهمان حاضر شود؟

لیست بسیاری از شخصیت‌های مهم وجود دارد که ممکن است هرکدام از آن‌ها در فیلم مورد انتظار Ant-Man 3 حاضر شوند. در واقع ظاهر شدن شخصیت‌های مهمان در آثار دنیای سینمایی مارول،‌ موضوعی است که باعث می‌شود تا داستان این فرنچایز کامل و مرتبط به پیش رفته و طرفداران شدیدا هیجان‌زده شوند. با این وجود، شاید اگر مستر فنتستیک (Mr. Fantastic) در فیلم Ant-Man 3 حاضر شود، سالن‌های سینما منفجر شود!

در واقع مستر فنتستیک گفته می‌شود که از اجداد ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) است. ناتانائیل، همان کانگ فاتح (Kang The Conqueror) است که در دوران هزاره سوم روی زمین زندگی می‌کرده و با اکتشافات خود، به قدرت سفر در زمان و بین جهان موازی می‌رسد. این در حالی است که در اولین حضور او در کمیک‌های مارول، کسانی که او را شکست دادند، گروه چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) بودند.

به همین دلیل نیز اگر مستر فنتستیک به عنوان کمیو طبق گفته بازیگر نقش انت من در فیلم Ant-Man 3 ظاهر شود، داستان به شکل کاملا منطقی به پیش خواهد رفت. بخصوص اینکه پایان عنوان Quantumania رسما به فیلم Avengers: Kang’s Dynasty ختم خواهد شد و در آن زمان (آینده فاز ششم دنیای سینمایی مارول)، چهار شگفت انگیز حضور دارند.

با این وجود، به نظر شما کدام شخصیت‌های رونمایی نشده در فیلم Ant-Man 3 حاضر خواهند شد؟ این اثر سینمایی در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا