نقشه‌های کلاسیک Modern Warfare 2 به بازی جدید Call of Duty می‌آیند

تجدید خاطره‌ها

نقشه‌های کلاسیک Modern Warfare 2 به بازی جدید Call of Duty می‌آیند حمید توحیدلو ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
نقشه های کلاسیک Modern Warfare 2

شواهد امر گویای این موضوع است که تمام نقشه های کلاسیک Modern Warfare 2 در قالب یک به‌روزرسانی به ریبوت این عنوان اضافه می‌شود.

در حالی که چند ماهی از معرفی ریبوت مدرن وارفر ۲ می‌گذرد، استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) همچنان جزئیاتی از بخش چندنفره و حالت‌های مختلف آن به اشتراک نگذاشته و چه بسا نقشه‌های این عنوان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در همین راستا، ساعاتی قبل یکی از افشاگران معروف سری کال آو دیوتی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که تمام نقشه های کلاسیک بازی اصلی Modern Warfare 2 به نسخه ریبوت اضافه می‌شود.

به بیان دقیق‌تر، The Ghost of Hope که اغلب جزئیاتی از بازی‌های کال آو دیوتی فاش می‌کند، به نقل از منابع قابل اعتماد ادعا کرده که تمام نقشه‌های بازی اصلی مدرن وارفر ۲ در قالب یک به‌روزرسانی به بازی جدید Call of Duty Modern Warfare 2 راه می‌یابد. او بر این باور است که این نقشه‌ها در زمان انتشار بازی در دسترس کاربران قرار ندارند و به عنوان بخشی از آپدیت سال دوم برای بازی منتشر خواهند شد.

از آنجا که بازی بعدی سری کال آو دیوتی در سال ۲۰۲۳ میلادی به بازار عرضه نمی‌شود و ریبوت مدرن وارفر ۲ به مدت دو سال به عنوان جدیدترین اثر این مجموعه خواهد بود، چندان دور از انتظار نیست که تیم سازنده برای ارائه محتوای جدید، نقشه‌های بازی اصلی را به عنوان بخشی از آپدیت سال دوم در اختیار کاربران قرار دهند. این منبع جزئیات بیشتری در این زمینه ارائه نکرده و هنوز مشخص نیست که این محتوا به طور رایگان عرضه می‌شوند و یا بازیکنان برای دسترسی به آن باید هزینه جداگانه‌ای پرداخت کنند.

فارغ از این، کاربر The Ghost of Hope در پیامی دیگر اعلام کرد که استودیو اینفینیتی وارد با همکاری شرکت اکتیویژن از چندی پیش روند ساخت ریمستر بازی مدرن وارفر ۳ را آغاز کرده بود و چه بسا پروسه توسعه آن در حال حاضر به پایان رسیده است. او بر این باور است که اثر مزبور در آینده نه چندان برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

دقت داشته باشید که استودیو اینفینیتی وارد تا به این لحظه واکنشی از خود درباره این گمانه‌زنی‌ها نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی صحت این ادعاها را تایید و حتی تکذیب نکرده است. بر این اساس، هنوز نمی‌توان با قاطعیت تمام در خصوص انتشار تمام نقشه های کلاسیک Modern Warfare 2 در بازی جدید کال آو دیوتی اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر تایید نهایی از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (ششم آبان ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم پی سی منتشر می‌شود. در صورتی که هر کدام یک از نسخه‌های بازی را به طور دیجیتالی پیش خرید کنید، یک هفته زودتر از زمان مزبور، در روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، می‌توانید به تجربه بخش کمپین و داستانی بازی بپردازید.

به علاوه، اگر بی‌صبرانه منتظر تجربه بخش چندنفره بازی هستید، بهتر است بدانید که نسخه دسترسی زودهنگام بتا در روزهای ۱۶ و ۱۷ سپتامبر سال جاری میلادی (۲۵ و ۲۶ شهریور ماه) در دسترس افرادی که نسخه‌های پلی استیشن بازی را پیش خرید کرده‌اند، قرار می‌گیرد. از روز ۱۸ الی ۲۰ سپتامبر (۲۷ الی ۲۹ شهریور ماه)، تمامی کاربران پلی استیشن می‌توانند به تجربه بتای بازی بپردازند.

پس از آن، نوبت به کاربران تمام پلتفرم‌ها رسیده و افرادی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند نسخه بتا را در روزهای ۲۲ و ۲۳ سپتامبر (۳۱ شهریور و ۱ مهر ماه) به همراه قابلیت کراس پلی تجربه کنند. در آخر، نسخه بتای بازی در روز ۲۴ سپتامبر (دوم مهر) تا ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) به طور رایگان تقدیم تمامی بازیکنان خواهد شد.

لازم به ذکر است که رویداد بزرگ کال آو دیوتی با نام Call of Duty Next در روز ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه) به طور دیجیتالی برگزار می‌شود. در جریان این لایو استریم، ضمن معرفی بخش مولتی‌پلیر مدرن وارفر ۲ و حالت‌های متنوع آن، از بازی مورد انتظار کال آو دیوتی وارزون ۲ و وارزون موبایل رونمایی خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عرضه نقشه های کلاسیک Modern Warfare 2 در بازی جدید کال آو دیوتی چیست؟ به نظر شما، آیا این اثر می‌تواند موفقیت نسخه اصلی خود را تکرار کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا