توسعه نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 به پایان رسیده است!

بار دیگر سیاست‌های دروغین اکتیویژن!

توسعه نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 به پایان رسیده است! نیما خدارحمی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3

اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) طی سال‌های اخیر دو نسخه پر طرفدار از سری بازی کالاف دیوتی یعنی Modern Warfare و Modern Warfare 2 را به صورت ریمستر عرضه کردند و طبق شایعاتی قابل اعتماد نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 نیز در دست توسعه است!

مدت‌ها پیش و پس از انتشار نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2، بسیاری شایعات خبر از توسعه ریمستر سومین نسخه از این سری بازی را می‌دانند، با این حال تیم اکتیویژن وجود چنین بازی را به طور کلی رد کرد. اما اینگونه به نظر می‌رسد که تمام شایعات حقیقت داشته و به زودی باید شاهد نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 البته بدون بخش آنلاین چند نفره باشیم.

اطلاعاتی که در حال مطالعه آن‌ها هستید، توسط شخصی با نام TheGhostOfHope انتشار یافته که پیش‌تر نیز اطلاعات صحیح بسیاری را درباره سری بازی کالاف دیوتی منتشر کرده است. به گفته او، منابع آگاه این شخص خبر داده‌اند که توسعه نسخه ریمستر کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ بر خلاف گفته توسعه دهندگان متوقف نشده است. او در ادامه اشاره داشت توسعه این بازی نه تنها متوقف نشده، بلکه مراحل توسعه آن به طور کامل به پایان رسیده و باید منتظر انتشار آن در آینده نه چندان دور باشیم.

البته این اطلاعات دقیقا خلاف اطلاعات انتشار یافته توسط وبسایت CharlieIntel یکی از منابع رسمی اکتیویژن هستند. زمانی که درباره این بازی از چارلی اینتل پرسیده شد، آن‌ها ادعا کردند که نه بخش داستانی و نه بخش آنلاین بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به شکل ریمستر در دست توسعه نبوده و تمام اطلاعات منتشر شده اشتباه هستند.

البته باید به این نکته اشاره داشت که مستقیم اشاره نکردن به بازی‌های در دست توسعه یکی از سیاست‌های قدیمی اکتیویژن بوده و آن‌ها معمولا چنین اخباری را در دم رد می‌کنند. از سوی دیگر، TheGhostOfHope نبود چنین بازی را رد کرده و باور دارد اکتیویژن به دنبال زمان مناسب برای انتشار این بازی است.

همانطور که اشاره شد ما طی سال‌های اخیر شاهد انتشار نسخه ریمستر دو بازی Call of Duty Modern Warfare و Call of Duty Modern Warfare 2 بودیم و انتشار نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 به هیچ عنوان دور از انتظار نبود. اکتیویژن طی سال ۲۰۱۷ به انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare همراه با بازی Call of Duty Infinite Warfare پرداخت و موضوع جالب انتشار بخش آنلاین بازسازی شده همراه با این عنوان بود!

سه سال بعد و طی سال ۲۰۲۰، اکتیویژن بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered را به انتشار رساند. این بازی بر خلاف نسخه ابتدایی ریمستر شده فاقد بخش آنلاین چند نفره بود تا کاربران به این بازی باز نگشته و به تجربه بخش آنلاین بازی‌های جدید آن‌ها بپردازند.

افشاگر اطلاعات مربوط به بازی Call of Duty Modern Warfare 3 Remastered به دنبال اطلاعات اولیه خود افزود که انتشار نیافتن این بازی اشتباه بوده و ما احتمالا باید شاهد انتشار آن پس از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) باشیم. همانطور که می‌دانید روند انتشار بازی‌های کالاف دیوتی تغییر یافته و اکتیویژن سیکل یک ساله هر بازی را برای عنوان جدید خود بر هم زده و این بازی سیکلی دو ساله خواهد داشت و ما شاهد نسخه‌ای جدید از سری بازی کالاف دیوتی طی سال ۲۰۲۳ نخواهیم بود. این اولین مرتبه از سال ۲۰۰۴ است که ما نسخه‌ای جدید از سری بازی کالاف دیوتی دریافت نخواهیم کرد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2‌ در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی برای انتشار در سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا