1%
  • 0/10

تاریخ انتشار Agatha: Darkhold Diaries و دو سریال دیگر مارول فاش شد

بالاخره می‌دانیم دردویل چه زمانی بازمی‌گردد

تاریخ انتشار Agatha: Darkhold Diaries و دو سریال دیگر مارول فاش شد ۰ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تاریخ انتشار Agatha: Darkhold Diaries

به لطف اطلاعاتی که اخیراً روی خروجی دفتر حق تکثیر ایالات متحده قرار گرفته‌اند، تاریخ انتشار Agatha: Darkhold Diaries لو رفته است.

مارول قصد داشت در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی فصل دوم Loki، مینی سریال Echo، فصل نخست Agatha: Darkhold Diaries و فصل دوم What If را از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر کند. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و استودیوی آمریکایی با سدی بزرگ به نام اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوود مواجه شد. در پی این اتفاق، تقریباً تمامی پروژه‌های در دست ساخت با توقف مواجه شده و مارول به اجبار تاریخ پخش همه بجز فصل دوم لوکی و What if را تغییر داد.

یکی از سریال‌هایی که انتشار آن با تاخیر مواجه شده، Agatha: Darkhold Diaries نام دارد. این اثر را می‌توان اسپین آف WandaVision در نظر گرفت که داستانی را با محوریت آگاتا هارکنس روایت می‌کند. سازنده سریال هم جک شفر (Jac Schaeffer) بوده که نه تنها وانداویژن را در پرونده هنری خود دارد، بلکه طی سال‌های گذشته بعنوان تهیه کننده در ساخت آثاری مانند Captain Marvel مشارکت داشت.

تاریخ انتشار Agatha: Darkhold Diaries به لطف اطلاعاتی که اخیراً در وب سایت رسمی دفتر حق تکثیر ایالات متحده آمریکا قرار گرفته مشخص شده است. بر این اساس، روند پخش از تاریخ ۸ مهر ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۲۴ میلادی) آغاز خواهد شد. همچنین خلاصه داستان قسمت اول هم در وب سایت ثبت شده که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید:

در قسمت اول، آگاتا را می‌بینیم که موفق می‌شود از افسونی که در آن گرفتار شده بود [اسکارلت ویچ در انتهای سریال او را داخل وست ویو محبوس کرد] رها شود. در حالی که بی‌صبرانه منتظر است تا بار دیگر مرتکب کارهای شرورانه شود، پی می‌برد قدرت‌هایش را از دست داده است. او باید با کمک یک یا دو نفر ماموریتی را برای برگرداندن قدرت‌هایش آغاز کند.

اطلاعاتی که به وب سایت دفتر حق تکثیر ایالات متحده آمریکا اضافه شده‌اند، همین موارد نیستند. اینطور که بنظر می‌‎رسد، مارول و دیزنی پلاس قصد دارند Daredevil: Born Again را از ژانویه سال ۲۰۲۵ میلادی منتشر کند. مخاطبان برای تماشای Ironheart هم باید تا سپتامبر ۲۰۲۵ منتظر بمانند. اگرچه این تاریخ‌ها یعنی انتظار بیشتر برای مخاطبان، نباید فراموش مارول تمرکزش را روی ارائه محصولاتی با کیفیت‌تر قرار داده است.

فصل اول سریال آگاتا از ۹ قسمت تشکیل شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments