آنتاگونیست‌های سریال Agatha: Coven of Chaos لو رفته‌اند

فرار از گذشته ممکن نیست!

آنتاگونیست‌های سریال Agatha: Coven of Chaos

یکی از افشاگرهای مشهور صنایع فیلم و سریال سرانجام از هویت آنتاگونیست‌های سریال Agatha: Coven of Chaos پرده برداشته است.

مارول تاکنون سریال‌های متعددی را از طریق دیزنی پلاس منتشر کرده که یکی از موفق‌ترین‌ها بدون شک WandaVision است. با وجود ثبت عملکردی فوق العاده، استودیو آمریکایی هنوز فصل دوم را تایید نکرده اما اسپین آف آن هم اکنون در دست ساخت قرار دارد. اثر مزبور Agatha: Coven of Chaos نامگذاری شده و همان‌طور که می‌توان حدس زد، قصه‌ای را با محوریت آگاتا هارکنس روایت کرده و مخاطب را با جهان جادوگری بیشتر آشنا می‌کند.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از نام‌های مشهور در میان افشاگران فیلم و سریال بوده و اخیراً هویت آنتاگونیست‌های سریال Agatha: Coven of Chao را فاش کرده است. در صورتی که ادعای او صحت داشته باشد، آگاتا هارکنس در ماجراجویی جدید خود باید مقابل نوادگان جادوگرانی بایستد که در سال ۱۹۶۳ میلادی کشته بود. آن‌ها خودشان جادوگر بوده، توانایی تغییر شکل به حیوانات را داشته و گروهی به نام Salem’s Seven را تشکیل داده‌اند.

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، آگاتا هارکنس بنا به دلایلی به جادوی تاریک علاقه داشت و قرن‌ها روی آن مشغول تحقیق بوده تا یاد بگیرد. از آنجایی که چنین کاری ممنوع بود، گروه جادوگری Salem متشکل از هفت جادوگر (یکی از اعضای شورا مادرش بود) تصمیم گرفتند او را بابت انجام کارهای ممنوعه اعدام کنند اما آگاتا موفق می‌شود همه‌شان را کشته و فرار کند.

طبق گزارش‌های غیررسمی‌ای که قبلاً در فضای مجازی منتشر شده بودند، مخاطب در آگاتا: محفل آشوب با The Witches’ Road آشنا می‌شود که مکانی اختصاصی برای جادوگران بوده و تنها آن‌ها می‌توانند واردش شوند. همچنین بنظر می‌رسد مفیستو در سریال حضور نداشته اما به او اشاره می‌شود.

Agatha: Coven of Chaos ظاهراً طولانی‌ترین سریال Marvel Cinematic Universe بوده و از ۹ قسمت تشکیل شده است. همچنین در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۴ میلادی در دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا