1%
  • 0/10

سازمان حمایت مهلتی ۲۴ ساعته برای همراه اول و ایرانسل تعیین کرد

آخرین مهلت اپراتورهای موبایل برای بازگشت به روال قبل فروش بسته‌های اینترنتی

سازمان حمایت مهلتی ۲۴ ساعته برای همراه اول و ایرانسل تعیین کرد ۰ ۳۰ تیر ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
سازمان حمایت مشترک موبایل

سازمان حمایت از مصرف‌کننده مهلتی ۲۴ ساعته به اپراتورهای موبایل داده تا نحوه‌ی فروش را از نظر قیمت و شکل بسته‌های اینترنت به روال قبل از ۱۳ تیرماه سال جاری برگردانند.

عباس تابش، معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های ارتباطات سیار و خدمات ارتباطی ایرانسل ارسال کرده و از آن‌ها خواسته تا ظرف ۲۴ ساعت، نحوه‌ی فروش به لحاظ شکلی و قیمت بسته‌های اینترنت را مطابق روال قبل از تاریخ سیزدهم تیر ماه ۱۳۹۹ اجرا کنند.

به گزارش سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده، پیرو جلسات برگزار شده و مذاکرات تلفنی با مدیران عامل شرکت‌های اپراتور تلفن همراه، در طول هفته گذشته در خصوص تغییر روش فروش، حذف برخی از بسته‌ها و عدم هماهنگی با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به عنوان دستگاه حاکمیتی ناظر (بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات الزامی است)، طی نامه‌ای از اپراتورها خواسته شده تا ظرف مدت ۲۴ ساعت، نسبت به اصلاح نحوه فروش به لحاظ شکلی و قیمت بسته‌های اینترنت مطابق روال قبل از تاریخ ۱۳.‏۰۴.‏۹۹ اقدام و از طریق خبرگزاری‌ها و جراید کثیرالانتشار نسبت به اطلاع رسانی به مشترکین اقدام کنند.

همچنین معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی هشدار داده است که در صورت عدم رعایت ضوابط موجود، موضوع در چارچوب قانون تعزیرات حکومتی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

همچنین وزیر ارتباطات هفته‌ی پیش مهلتی ۱۰ روزه برای اپراتورها تعیین کرده بود که دیروز این مهلت به پایان رسید و از سوی دیگر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دیروز جریمه‌ی دو میلیارد تومانی را به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل ابلاغ کرد.

با این حال این اپراتورها هنوز هیچ واکنشی نسبت به موضوعات مطرح شده نشان نداده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments