#مهسا_امینی

پرحجم ترین بسته های اینترنت همراه اول کدامند؟

چه انتخاب‌هایی برای خرید بسته‌های اینترنت داریم

بسته ترکیبی همراه اول

این روزها با توجه به استفاده بیش از پیش کاربران از سرویس‌های شبکه اجتماعی و پیام رسان ها، بسته های اینترنت به سرعت تمام می‌شوند. در این مقاله به پرحجم ترین بسته های اینترنت همراه اول می‌پردازیم.

چندین سال پیش وقتی کسی درباره وابستگی زندگی به اینترنت صحبت می‌کرد، باورمان نمی‌شد که روزی برسد که این‌گونه اینترنت به جزعی جدانشدنی از زندگی‌مان تبدیل شود و بدون آن نه امکان خرید، نه درس خواندن، نه سفر و نه هیچ کار دیگری را داشته باشیم.

هزینه مصرف برق، آب، گاز و تلفن را اینترنتی پرداخت می‌کنیم؛ مایحتاج روزانه را به شکل اینترنتی خرید می‌کنیم؛ اینترنتی تاکسی، بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس رزرو می‌کنیم، برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنیم، هتل بوک می‌کنیم و حتی نقشه و مکان جایی که آن سر دنیاست را بررسی می‌کنیم.

کلاس‌های مجازی را از طریق اینترنت از خانه برگزار می‌کنیم؛ یعنی این روزها لازم نیست برای هیچ کاری از خانه خارج شویم چون صبح که از خواب بیدار می‌شویم اولین کار باز کردن صفحه گوشی است و با استفاده از اینترنت، تیک تمام کارهای روزها را از صفحه‌ی موبایل و کامپیوترمان می‌زنیم و به همه‌ی کارهای‌مان می‌رسیم و همه‌ی آنها را مدیون دسترسی به سرویس‌های اینترنت هستیم که معمولا اکثر ما از طریق سیم‌کارت‌های موبایل‌مان به اینترنت دسترسی داریم و از آنجا که مصرف اینترنت این روزها بیش از گذشته شده، پس لزوم دسترسی به بسته های پرحجم تر اینترنت بیشتر از پیش شده است.

برخلاف گذشته که وقتی وارد سایت فروش بسته های اینترنت اپراتورهای موبایل می‌شدیم و با پیشنهادات بی‌شماری روبه‌رو بودیم، حالا وقتی قصد خرید بسته به خصوص بسته های پرحجم اپراتورها را داریم فقط با پیشنهادات کمی روبه‌رو می‌شویم.

در این مقاله قصد داریم به پرحجم ترین بسته های اینترنت همراه اول بپردازیم و ببینیم اگر قرار است که یک بسته یک ساله یا یک بسته سه، شش یا چهار ماهه بخریم چه پیشنهاداتی برای ما وجود دارد.

اصولا پرحجم ترین بسته ها مربوط به بسته‌هایی هستند که مدت زمان مصرف بیشتری دارند؛ سه ماهه، چهار ماهه، شش ماهه و یک ساله که پیشتر همین بسته ها با تنوع بیشتری در دسترس بودند، اما این روزها تنوع آنها محدود است.

با این حال در این گزارش تمام بسته های اینترنتی که حجمی ۱۲ گیگابایت به بالا دارند را معرفی می‌کنیم.

پرحجم ترین بسته های اینترنت همراه اول

اما همراه اول علاوه بر بسته‌های فوق بسته های اینترنت مقرون به صرفه‌تری در قالب ساعتی و روزانه و هفتگی ارایه می‌دهد که کاربران می‌توانند با انتخاب هر کدام از آنها بر اساس نیازشان از این بسته‌ها استفاده کنند.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا