برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بسته‌های بلند مدت همراه اول و ایرانسل برمی‌گردند

بسته‌ها هنوز به اپلیکیشن و درگاه USSD برگردانده نشده‌اند

بسته‌های بلند مدت همراه اول و ایرانسل برمی‌گردند ۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
بسته‌های بلند مدت

معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات  با انتشار توییتی از بازگشت بسته‌های اینترنت بلندمدت همراه اول و ایرانسل خبر داد.

از اواسط تیرماه بسته‌های اینترنت همراه اول و ایرانسل دچار تغییراتی شد؛ برخی از بسته‌های پرطرفدار حذف شدند و برخی دیگر با افزایش قیمت روبه‌رو شدند. بر همین اساس نه تنها رگولاتوری و سازمان تغزیرات، بلکه وزیر ارتباطات و رییس جمهوری نیز در رابطه با این تغییرات به اپراتورهای بزرگ کشور هشدار داده و از آنها خواستند که تغییرات را اطلاح کرده و وضعیت را به روال قبل برگردانند، اما با وجود هشدارها و اعمال جریمه‌های سنگین هیچ کدام از اپراتورها واکنشی نشان ندادند.

با این حال حسین فلاح جوشقانی شب گذشته توییتی منتشر و اعلام کرد:

امشب دو اپراتور تلفن همراه بسته‌‌های اینترنتی  بلند مدت و پرطرفدار حذف شده‌ی خود را باز می‌گرداندند. توضیحات بیشتر را فردا در مصاحبه با رسانه‌های جمعی به سمع و نظر مردم خواهیم رساند.

بسته‌های بلند مدت

گزارش‌ها حاکی از آن است که تا اواخر شب گذشته بسته‌های ایرانسل به روال قبل بازگشته، ولی همراه اول فعلا بسته‌های حذف شده را به اپلیکیشن همراه من بازنگردانده است؛ با این حال پیش بینی می‌شود با توجه به تهدیدهای صورت گرفته از سوی دولت و رگولاتوری، این اپراتور نیز باوجود مخالفت‌ها و نامه‌نگاری‌های متعدد، در نهایت بسته‌های اینترنتی خود را به اپلیکیشن همراه من بازخواهد گرداند.

ظاهرا تصمیم ایرانسل برای بازگرداندن بسته‌های بلند مدتش، پس از پایان فرصت ۴۸ ساعته رگولاتوری به اپراتورها برای بازگرداندن بسته‌های اینترنتی خود براساس مصوبه جدید اتفاق افتاده است.

باید به این نکته اشاره کنیم که بسته‌های بلند مدت همراه اول و ایرانسل هنوز به اپلیکیشن و درگاه USSD این اپراتورها اضافه نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments