#مهسا_امینی

حمایت رئیس ایکس باکس از God of War Ragnarok پس از اتفاقات ناگوار اخیر!

فیل اسپنسر برای تجربه راگناروک هیجان زده است!

حمایت رئیس ایکس باکس از God of War Ragnarok

طوفان کاربران بازی God of War Ragnarök بالاخره کمی آرام گرفت و حمایت رئیس ایکس باکس از God of War Ragnarok بدون شک قوت قلب این روزهای توسعه دهندگان در استودیو سانتا مونیکا است.

اگر طی روزهای اخیر اخبار مربوط به بازی مورد انتظار God of War Ragnarök را دنبال نکرده‌اید، احتمالا از اتفاقات ناگواری که در فضای مجازی رخ داده و گریبان گیر کوری بارلوگ (Cory Barlog) عضو ارشد تیم توسعه دهنده این بازی شده نیز بی خبر هستید! طی هفته گذشته، بسیاری شایعات مبنی بر تاخیر خوردن بازی God of War Ragnarök و اعلام تاخیر خوردن این بازی در تاریخ ۳۰ ژوئن، برابر با ۹ تیر ماه منتشر شد که البته حقیقت نداشتند، با این حال سبب عصبانیت کاربران و ورود کارگردان بازی به این ماجرا شد.

بارلوگ از کاربران خواست تا آرامش خود را حفظ کرده و صبور باشند، ولی متاسفانه کاربران نه تنها آرام نگرفتند، بلکه به اذیت و آزار یکی از دست اندر کاران بازی، با ارسال عکس‌های نامناسب پرداختند که سبب عصبانیت بارلوگ شد و از کاربران خواست برای او و تیمش احترام قائل شوند!

پس از این ماجرای ناگوار، فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت و ایکس باکس، به تحسین بارلوگ و پاسخ‌های او در شبکه توییتر مبنی بر سرزنش نکردن خبرنگاران پرداخت. بارلوگ از کاربران درخواست کرد که هرگز کسی را در این اتفاقات مقصر قرار ندهند و سبب شکل گیری تنفر و دشمنی نشوند. بارلوگ در صفحه توییتر خود در پاسخ به سرزنش برخی از خبرنگاران توسط کاربران برای انتشار شایعات نوشت:

کسی را سرزنش نکنید. پاسخ اتفاقات، سرزنش و تنفر نیست. شاید بهتر باشد پیش رفته و با افراد با عشق و احترام و انسانیت رفتار کنید. اینجا میدان نبرد نیست. ما در جنگ نیستیم. ما تنها تلاش داریم در کنار یکدیگر چیزهایی ساخته و لذت ببریم.

فیل اسپنسر، رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت در پاسخ به توییت زیبای کوری بارلوگ و در جهت حمایت از او و تیمش نوشت:

کوری، بسیار عالی نوشتی. بیش از این نمی‌توانم برای انتشار بازی God of War صبر کنم تا از آن لذت ببرم. از تو و تیمت برای کارهای بی نظیری که برای ساخت چیزی که عاشقش هستیم انجام می‌دهید، تشکر می‌کنم. ممنون.

روزهای اخیر روزهای بسیار سختی برای بارلوگ و تیم توسعه دهنده بازی God of War Ragnarök بود و تماشای حمایت بزرگان صنعت بازی سازی در میان اتفاقات ناگوار، بدون شک سبب دل خوشی ما است. ناگفته نماند که این اولین مرتبه نیست که اسپنسر به حمایت از بارلوگ در فضای مجازی پرداخته است.

نظر شما درباره اتفاقات اخیر و حمایت رئیس ایکس باکس از God of War Ragnarok چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا