1%
  • 8/10

وینس مک‌ماهون و بروک لنسر در بازی WWE 2K24 حضور دارند اما قابل بازی نیستند

علیرغم عدم حضور در لیست شخصیت‌های قابل بازی

وینس مک‌ماهون و بروک لنسر در بازی WWE 2K24 حضور دارند اما قابل بازی نیستند ۰ ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
لنسر در بازی WWE 2K24

براساس شایعات انتشار یافته ظاهرا دو شخصیت وینس مک‌ماهون و بروک لنسر در بازی WWE 2K24 حضور داشته اما قابل بازی نخواهند بود.

استودیو ویژوال کانسپتس (Visual Concepts) و کمپانی 2K Games به تازگی از لیست شخصیت‌های قابل بازی عنوان WWE 2K24 رونمایی کردند و در همین راستا جای خالی دو مورد از شخصیت‌های اصلی آن یعنی بروک لنسر (Brock Lesnar) و وینس مک‌ماهون (Vince McMahon) به چشم می‌خورد. در حالی که به نظر می‌رسید این دو نفر به واسطه شکایت یکی از کارمندان سابق WWE علیه مک‌ماهون و هم‌چنین لنسر، به صورت کامل در بازی غایب باشند اما ظاهرا اینطور به نظر نمی‌رسد.

به نظر می‌رسد هر دو شخصیت وینس مک‌ماهون و بروک لنسر در بازی WWE 2K24 حضور داشته با این حال قابل بازی نخواهند بود. یکی از منابع نزدیک به نقل از تیم تولیدکننده بازی به نشریه گیم‌اسپات گفته که “ما همواره به شیوه‌ای با بازی WWE برخورد می‌کنیم که نمایانگر آنچه در دنیای WWE در حال وقوع است باشد.”

“برخی از شخصیت‌ها نقشی در شوکیس تاریخی 2K Showcase و هم‌چنین تجربه داستان محور MyRise ایفا خواهند کرد اما در لیست شخصیت‌های قابل بازی جایی نخواهند داشت.”

اگرچه از صحبت‌های بالا می‌توان به شکل‌های متفاوت و مختلفی برداشت کرد، از جمله برای شخصیت‌هایی به مانند CM Punk که در نوامبر گذشته به لیست شخصیت‌ها بازی بازگشت، بسیار منطقی به نظر می‌رسد که منظور این جملات به مک‌ماهون و لنسر اشاره داشته باشند. بخش MyRISE در مورد دو گشتی‌گیر تازه‌کار است که در حال پیدا کردن راه خود در این صنعت هستند که احتمالا در جایی از داستان با مک‌ماهون تعامل خواهند داشت.

در عین حال 2K Showcase پوشش دهنده مسابقات به یاد ماندنی از تاریخ 40 ساله رویداد حرفه‌ای Wrestlemania و برای مثال شکست The Undertaker توسط مک‌ماهون می‌شود. عنوان مذکور در تاریخ 8 مارس 2024 برابر روز جمعه 18 اسفند 1402 برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments