تماشا کنید: اولین تیزر WWE 2K22 جزئیات بالای گرافیکی را به رخ می‌کشد

ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: اولین تیزر WWE 2K22 جزئیات بالای گرافیکی را به رخ می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی

همان‌طور که انتظار می‌رفت، اولین تیزر WWE 2K22 حین برگزاری رویداد WrestleMania 37 به نمایش گذاشته شد.

WWE 2K20 در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد و برخلاف انتظار، عملکرد بسیار ضعیفی را از خود به نمایش گذاشت. نقاط قوت بازی زیر سایه مشکلات فنی و باگ‌های متعدد قرار گرفتند تا بازخوردهای دریافتی از سوی کارشناسان منفی باشد و صدای طرفداران قدیمی هم در فضای مجازی در بیاید. در پی این اتفاق، فروش بیست و یکمین WWE 2K در مقایسه با برادران بزرگتر خود کاهش قابل‌توجهی را تجربه کرد.

جاستین لیپر (Justin Leeper) یکی از نویسنده‌های بخش ویدیو گیم WWE در آوریل ۲۰۲۰ اعلام کرد WWE 2K21 تحت تاثیر همه‌گیری ویروس کرونا و عملکرد تجاری ضعیف WWE 2K20 لغو شده است. او همچنین گفت به جای WWE 2K21 شاهد انتشار یک نسخه اسپین‌آف خواهیم بود. به مرور زمان مشخص شد تمامی ادعاهای لیپر صحت داشتند. نسخه اسپین‌آف تحت عنوان WWE 2K Battlegrounds عرضه شد و بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد. این بازی دارای گیم‌پلی آرکید بوده و از لحاظ حال و هوا به WWE All Stars شباهت دارد. 2K Sports تا به این لحظه صحبتی از عملکرد تجاری Battlegrounds به میان نیاورده است.

2K Sports حین برگزاری WrestleMania 37 اولین تیزر WWE 2K22 را به نمایش گذاشت که کمتر از یک دقیقه زمان دارد. ویدیو در ابتدا ری‌ مستریو را نشان می‌دهد که کلاه مخصوصش را به دست گرفته و در سایه ایستاده است. پس از اینکه کلاه را سر می‌کند، شاهد کلوزآپ‌هایی مختلف از این ورزشکار هستیم؛ کلوزآپ‌هایی که روی نمایش جزئیات و به رخ کشیدن گرافیک فنی تمرکز دارند. در ادامه شاهد ورود اسکار گوتیرز به رینگ و مبارزه او با سزارو هستیم. سزارو، با نام واقعی کلودیو کاستانیولی شناخته شده و در میان علاقه‌مندان به کشتی کج به «سوپرمن سوئیسی» هم شهرت دارد. در ضمن، در پایین ویدیو نوشته شده تریلر از نسخه در دست ساخت تهیه شده است. بدین ترتیب، می‌توان انتظار داشت نسخه نهایی گرافیک بالاتری برای ارائه داشته باشد.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از WWE 2K22 موجود نبوده و نمی‌دانیم این بازی در مقایسه با نسخه‌های پیشین مجموعه چه ویژگی‌های جدیدی را در خود جای داده است. با این حال، اولین تیزر WWE 2K22 در بخش‌های انتهایی خود تاکید دارد با محصول متفاوتی مواجه خواهیم بود. در ضمن، WrestleMania 37 یک رویداد دو روزه بوده و به واسطه اهمیت بسیار بالایش، حکم Super Bowl را برای ورزش کشتی‌کج دارد. بد نیست بدانید رقابت‌های پایانی رویداد امروز برگزار خواهد شد.

WWE 2K22 توسط Visual Concepts در دست ساخت بوده و برای کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهم عرضه خواهد شد. تا به این لحظه صحبتی از نسخه رایانه‌های شخصی به میان نیامده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا