1%
  • 10/10

چرا طرفداران از تجربه بازی WWE 2K24 به وجد آمده‌اند؟

عرضه رسمی فردا رخ می‌دهد

چرا طرفداران از تجربه بازی WWE 2K24 به وجد آمده‌اند؟ ۰ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی WWE 2K24

در حالی که عرضه جهانی هنوز رخ نداده، خریداران نسخه دیلاکس یا Forty Years of Wrestlemania بازی WWE 2K24 توانسته‌اند به تجربه آن بپردازند.

تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) که شرکت مادر توکی گیمز محسوب می‌شود، در مه سال گذشته میلادی از ساخت و عرضه WWE 2K24 خبر داد. اخبار جدیدی در ادامه به اشتراک گذاشته نشد تا اینکه اکانت رسمی WWE 2K در ایکس (توییتر سابق) هِدِر خود را تغییر داد تا از لوگو و تاریخ نمایش اولیه رونمایی کرده باشد. همین اتفاق، شروعی بر فعالیت‌های کمپین تبلیغاتی بازی بود تا شرایط برای عرضه در اوایل ماه جاری مهیا شود.

عرضه جهانی فردا رخ می‌دهد اما پیش خرید کنندگان نسخه‌های دیلاکس و Forty Years of Wrestlemania از دو روز پیش پای تجربه بازی WWE 2K24 نشسته‌اند. تعدادی از آن‌ها نظرات خود را درباره محصول جدید استودیو ویژوال کانسپتس (Visual Concepts) در فروم ردیت به اشتراک گذاشته و بر اساس آن‌ها، بزرگنمایی نیست اگر بگوییم درباره بهترین نسخه مجموعه صحبت می‌کنیم.

با توجه به بازخوردها در فروم ردیت، زمان بارگزاری در بازی WWE 2K24 به میزان قابل توجهی کاهش یافته، گزارشگران حالا دیالوگ‌های متنوعتری را به زبان می‌آورند و فیزیک سلاح‌های سرد موجود در رقابت‌های کشتی کج حالا بهتر از قبل هستند. همچنین هوش مصنوعی بسیار بهبود یافته، تا جایی که رقابت با ربات‌ها دیگر ساده نیست؛ مشکلی که در نسخه‌های پیشین مجموعه وجود داشت.

البته نقاط قوت بازی WWE 2K24 که مورد توجه کاربران قرار گرفته، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. انیمیشن‌های متعلق به تماشاگران حالا بیشتر و پویاتر شده‌اند؛ برای مثال، یک کاربر گفت حین کنترل رومن رینز (Roman Reigns) حرکت مخصوص او، یعنی The One را انجام داد و نکته جالب اینجاست که تماشاگران به این اقدام واکنش نشان داده و همراهی‌اش کردند.

نسخه جدید WWE 2K24 فردا بصورت عمومی برای دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments