بازی WWE 2K Battlegrounds به طور رسمی رونمایی شد

شرکت 2K Games نسبت به آینده‌ی سری شبیه‌ساز WWE 2K چندان خوش‌بین نیست

بازی WWE 2K Battlegrounds به طور رسمی رونمایی شد سید مجتبی محمودی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
رونمایی بازی WWE 2K Battlegrounds

شرکت 2K Games به طور رسمی از بازی WWE 2K Battlegrounds رونمایی کرد که برخلاف سری شبیه‌ساز کشتی کج این شرکت، حالتی آرکید و کارتونی دارد.

چند روز پیش بود که این شرکت اعلام کرد سری WWE 2K در سال جاری میلادی غایب خواهد بود و ساخت عنوان WWE 2K21 لغو شده است. اقدامی که مهم‌ترین دلیلش، فروش کمتر از حد انتظار نسخه‌ی سال گذشته بود که باعث شده 2K Games نسبت به وضعیت آینده‌ی این فرنچایز نگران باشد. به هر حال این شرکت امسال ترجیح داد تا با عنوان جمع و جورتری به سراغ مخاطب‌ها بیاید.

عنوان WWE 2K Battlegrounds توسط استودیوی معروف Saber Interactive ساخته می‌شود که پیش از این NBA 2K Battlegrounds را با استایل مشابهی تولید کرده بود. در این بازی مبارزه‌ای شاهد حضور ستاره‌های مشهور دنیای کشتی کج هستیم. همان طور که گفته شد، این عنوان استایل کارتونی و اغراق‌زده دارد و استیج‌های آن فانتزی طراحی شده‌اند.

در نامه‌ای که شرکت 2K Games پیرو نشر این بازی و همچنین لغو ساخت WWE 2K21 منتشر کرد، به پشتیبانی WWE 2K20 با پنج آپدیت بزرگ اشاره داشت و گفت که سرورهای این نسخه و همچنین نسخه‌ی 2K19 تا جای ممکن فعال خواهند بود. در ادامه ذکر شد که سری WWE 2K امسال غایب خواهد بود تا مطمئن شوند که تیم توسعه در استودیوی Visual Concepts می‌تواند یک بازی عالی بسازد که هم طرفداران قدیمی این سری را سرگرم کند و هم کسانی که برای اولین بار به سراغ یک بازی از این فرنچایز می‌آیند آن را دوست داشته باشند.

عنوان WWE 2K20 اولین نسخه از این سری بود که به طور کامل توسط استودیوی Visual Concepts ساخته شد. کاری که پیش از این با همکاری استودیوی ژاپنی Yuke’s انجام می‌شد. شرکت 2K Games برای بهبود اوضاع این سری Patrick Gilmore رئیس سابق Amazon Games را به عنوان تهیه‌کننده اجرایی استخدام کرده است.

عنوان WWE 2K Battlegrounds تابستان امسال در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا