پوسترهای قسمت پنجم سریال What If: وقتی کاپیتان آمریکا زامبی می‌شود!

تعداد پوسترها به رقم ۲ می‌رسد

قسمت پنجم سریال What If

استودیو مارول ساعاتی قبل پوسترهای قسمت پنجم سریال What If را از طریق حساب کاربری خود در توییتر به اشتراک گذاشته است.

فرنچایز Marvel Cinematic Universe با شروع فاز چهارم به حوزه سریال‌های تلویزیونی ورود پیدا کرد و تا به این لحظه فصل اول The Falcon and the Winter Soldier ،WandaVision و Loki را به صورت کامل در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. به این موارد باید What If را افزود که بر اساس کمیک بوک‌هایی به همین نام ساخته شده و برخلاف تمامی آثار MCU، انیمیشن است. پخش قسمت‌های آن در آگوست سال جاری میلادی آغاز شد و در صورت به وجود نیامدن مشکلی غیرمنتظره، طی دو هفته آینده به انتها خواهد رسید.

What If سعی دارد به یک سوال بسیار مهم پاسخ دهد: چه اتفاقی رخ می‌داد اگر  رویدادهای مهم Marvel Cinematic Universe به گونه‌ای متفاوت رقم می‌خوردند؟ برای مثال، قسمت اول روی مامور پاگی کارتر تمرکز دارد که طی ماجرایی به جای استیو راجرز سرم ابرسرباز را دریافت کرده و به یک ابرقهرمان تبدیل می‌شود. قسمت دوم، ویرانگرها را به نمایش می‌گذارد که به سیاره زمین می‌آیند تا پیتر کوییل را بیابند اما اشتباها تیچالا را با خود می‌برند. قسمت سوم روی تلاش‌های ناموفق نیک فیوری برای تشکیل انتقامجویان تمرکز داشته و قسمت چهارم به تقابل واریانت‌های مختلف دکتر استرنج می‌پردازد. قسمت جدید هم نسخه‌های زامبی ابرقهرمان‌های محبوب را رونمایی می‌کند.

مارول ساعاتی پوسترهای قسمت پنجم سریال What If را از طریق اکانت توییتری خود با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته است. تعداد پوسترها به رقم ۲ رسیده و به ترتیب نسخه‌های زامبی کاپیتان آمریکا و هاکای را به تصویر می‌کشند. نسخه زامبی استیو راجرز در آیتم‌های تبلیغاتی قدیمی حضور داشت اما پوستر، اولین نگاه به نسخه زامبی کلینت بارتون به شمار می‌رود. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

با توجه به اطلاعاتی که از قسمت پنجم سریال What If در دسترس قرار دارد، کاپیتان آمریکا و هاکای تنها نبوده و آیرون من هم طی اتفاقاتی به زامبی تبدیل شده است. اینکه ویروس مرگبار توسط چه کسی و چگونه شیوع یافته مشخص نبوده و باید تا انتشار قسمت جدید منتظر ماند. مرد عنکبوتی همچنین در قسمت جدید به یک شکارچی زامبی تبدیل شده و مقابل آن‌ها می‌ایستد. او برای شکست دادن موجودات خونخوار از شنل مخصوص دکتر استرنج بهره می‌برد. در ضمن، سرباز زمستان هم در داستان حضور داشته و در بخشی از قصه مقابل نسخه زامبی کاپیتان آمریکا قرار می‌گیرد.

اگرچه فصل اول What If هنوز به انتها نرسیده، مارول تصمیم گرفته کار روی فصل دوم را آغاز کند. برد ویندرباوم (Brad Winderbaum) یکی از تهیه‌کنندگان پروژه بوده و در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider اعلام کرد آن‌ها قصد دارند هر سال یک فصل از سریال انیمیشنی MCU را از طریق دیزنی پلاس پخش کنند. او همچنین ابراز امیدواری کرد قسمت‌های جدید برای پخش در سال آتی میلادی آماده شوند، هر چند همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه داشته و ممکن است چالش‌های متعددی را پیش روی سازندگان قرار دهد.

قسمت پنجم سریال What If فردا از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس در دسترس قرار می‌گیرند. قسمت ششم هم دقیقا یک هفته بعد از راه می‌رسد. در حال حاضر مشخص نیست داستان‌های این دو قسمت حول محور چه موضوعاتی می‌چرخند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا