1%
  • 7/10

نام رسمی فیلم Venom 3 مشخص شد؛ آخرین حضور تام هاردی؟!

تاریخ اکران تغییر کرد

نام رسمی فیلم Venom 3 مشخص شد؛ آخرین حضور تام هاردی؟! ۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نام رسمی فیلم Venom 3

استودیو سونی پیکچرز روز گذشته نام رسمی فیلم Venom 3 را اعلام کرد و همچنین از تغییر در زمان اکرانش خبر داد.

سونی با همکاری مارول اینترتینمنت فرنچایزی به نام Sony’s Spider-Man Universe را ساخته که قرار است با Marvel Cinematic Universe ادغام شود. این فرنچایز بر اساس ضدقهرمانان و شرورهایی است که در کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) حضور دارند. SSU در حال حاضر شرایط خوبی نداشته و بخاطر آثاری ضعیف مانند Madame Web مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال، Venom 3 که از قضا بخشی از SSU است، در لیست مورد انتظارترین‌های سال قرار دارد.

روبن فیشر (Ruben Fleischer) و اندی سرکیس (Andy Serkis) هیچ کدام برای کارگردانی قسمت سوم ونوم (Venom) بازنگشته و این وظیفه حالا روی دوش‌های کلی مرسل (Kelly Marcel) قرار دارد. البته مرسل با آثار ابرقهرمانی غریبه نبوده و بعنوان فیلمنامه نویس روی دو قسمت پیشین ونوم کار کرده بود. همچنین تام هاردی (Tom Hardy) بار دیگر بعنوان ادی براک جلوی دوربین ظاهر می‌شود.

سونی به انتظارها پایان داده و نام رسمی فیلم Venom 3 را اعلام کرده است. بر این اساس، اثر مزبور تحت عنوان Venom: The Last Dance روی پرده نقره‌ای می‌آید. استودیو همچنین تاریخ اکران قسمت سوم ونوم را تغییر داد تا علاقه مندان حدوداً یک ماه زودتر بتوانند پای تماشایش بنشینند. ونوم حالا برای اکران از تاریخ ۴ آبان سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۵ اکتبر) برنامه ریزی شده است.

پایانی بدون مواجهه با مرد عنکبوتی؟!

همزمان با از سر گرفته شدن فیلمبرداری، تام هاردی پستی بلند بالا را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود. او در این پست گفته بود Venom 3 آخرین نقش آفرینی‌اش بعنوان ادی براک بوده و همچنین از دست اندرکاران بابت همکاری تشکر کرد. ماجرا زمانی جالبتر می‌شود که بدانید هنرپیشه بریتانیایی در پست خود از عبارت The Last Dance (به معنای آخرین رقص) استفاده کرده بود. گروهی از مخاطبان آن زمان گمان می‌کردند هاردی سعی دارد با این متن استودیو را برای تمدید قرارداد تحت فشار قرار دهد.

حالا که نام رسمی فیلم Venom 3 مشخص شده، باید گفت حدس کاربران اشتباه بوده و تنها یک فیلم با اتمام ماجراجویی‌های تام هاردی بعنوان ونوم فاصله داریم. نکته جالب ماجرا اینجاست که شرور محبوب تاکنون حتی یکبار هم مقابل مرد عنکبوتی قرار نگرفته است!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments