جزئیات بیشتری از Twisted Metal 2023 لو رفته است

سونی برنامه‌های ویژه‌ای برای ماشین جنگی دارد

قیمت Twisted Metal 2023

تام هندرسون یکی از افشاگران مشهور صنعت ویدیو گیم اخیرا اطلاعات مهمی را پیرامون قیمت Twisted Metal 2023 به اشتراک گذاشته است.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم بوده و این موضوع بارها و بارها برای همه ثابت شده است؛ برای مثال، می‌توان به Battlefield 2042 اشاره کرد که اوایل ژوئن سال جاری میلادی رسما معرفی شد اما هندرسون مدت‌ها قبل اطلاعات مهمی را از آن فاش کرده بود. افشاگر مشهور همچنین در آگوست امسال مدعی شده بود جدیدترین نسخه سری بازی‌های Twisted Metal در دست ساخت قرار دارد.

از آنجایی که تام هندرسون تنها فردی بود که به ساخت نسخه جدید ماشین جنگی اشاره کرد، ادعایش چندان مورد توجه قرار نگرفت. این شرایط ادامه داشت تا اینکه Video Games Chronicle از طریق منابع خود موفق شد به جزئیات بیشتری دست یابد. این وب سایت تاکید داشت سونی وظیفه ساخت را روی دوش لوسید گیمز (Lucid Games) گذاشته که اخیرا Destruction All-Stars را به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 عرضه کرده است.

تام هندرسون اخیرا به اطلاعات جدیدی از قیمت Twisted Metal 2023 دست یافته و آن‌ها را در قالب یک پست در وب سایت Dual Shockers به اشتراک گذاشته است. طبق آنچه در متن نوشته شده، بازی مزبور به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته اما دارای پرداخت‌های درون برنامه‌ای است. به طور دقیق‌تر، لوسید گیمز و سونی قصد دارد یک بتل پس طراحی کرده و داخلش قرار دهند تا از این طریق بتوانند به اهداف مالی خود دست یابند. اطلاعات جدید به همین موارد خلاصه نمی‌شود.

در بخش دیگری از مطلب اخیر Dual Shockers تاکید شده Twisted Metal 2023 هیچ گونه بخش داستانی/تک نفره‌ای نخواهد داشت اما روایت‌های عمیقی را در خود جای داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، لوسید گیمز می‌خواهد سیاست مشابهی با ریسپاون اینترتینمنت اتخاذ کند. این استودیو سعی کرده داستانی جذاب و عمیق را در قالب بازی چندنفره‌اش، یعنی ایپکس لجندز روایت کند. از قضا، عملکرد موفقیت‌آمیزی تا به اینجای کار داشته باشند. بد نیست بدانید کال آو دیوتی وارزون هم از شیوه مشابهی برای روایت داستان بهره می‌برد.

قیمت Twisted Metal 2023
تصویری از Twisted Metal 2

منابع وب سایت Dual Shockers فاش ساخته‌اند جدیدترین نسخه سری بازی‌های ماشین جنگی در فاز ابتدایی توسعه قرار دارد. از همین رو، نباید انتظار داشت در آینده نزدیک خبری از آن منتشر شود. منابع همچنین تاکید کرده‌اند لوسید گیمز و سونی برنامه ویژه‌ای برای پشتیبانی از بازی در بلند مدت دارند. به هر حال، پشتیبانی از بازی‌های رایگان نقش بسزایی در موفقیت یا شکستشان دارد.

Destruction All-Stars ترکیبی از ماشین جنگی و فورتنایت بوده و در زمان عرضه توانست به واسطه مکانیک‌های رانندگی و سیستم مبارزه خود بازخوردهای مثبتی را دریافت کند. هر چند، عدم وجود محتوای کافی و پرداخت‌های درون برنامه‌ای متعدد باعث شد نقاط قوت چندان به چشم نیایند. این بازی با گذشت مدت کوتاهی از عرضه با مشکل کمبود کاربران همزمان مواجه شد. این مشکل به قدری جدی بود که سازندگان مجبور شدند ربات‌ها را به سرورهای خود اضافه کنند تا کاربران مشکلی در یافتن رقابت مد نظر نداشته باشند.

اینطور که به نظر می‌رسد، سونی برنامه‎‌های ویژه‌ای برای ماشین جنگی تدارک دیده است. در شرایطی که جدیدترین نسخه آن مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد، استودیو پلی استیشن پروداکشنز روی سریال تلویزیونی‌اش کار می‌کند. این اثر در حال حاضر ناشری نداشته اما بازیگر نقش اصلی خود را شناخته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا