بازی اتومبیلرانی Destruction AllStars برای پلی‌استیشن 5 معرفی شد

ترکیب Twisted Metal و Fortnite

بازی اتومبیلرانی Destruction AllStars برای پلی‌استیشن 5 معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی اتومبیلرانی Destruction AllStars

استودیوی انگلیسی لوسید گیمز هم اکنون روی بازی اتومبیلرانی Destruction AllStars کار می‌کند تا برای انتشار روی پلی‌استیشن 5 آماده شود.

در جریان رویداد The Future of Gaming که دقایقی پیش به پایان رسید، عناوین بسیاری برای نخستین بار به نمایش گذاشته شدند که بازی اتومبیلرانی Destruction AllStars یکی از آن‌ها بود. این عنوان را استودیوی لوسید گیمز (Lucid Games) می‌سازد که ساخت Geometry Wars 3: Dimensions را در پرونده‌ی کاری خود دارد.

با توجه به تریلری که نشان داده شد، هدف اصلی کاربر در بازی اتومبیلرانی Destruction AllStars نابود کردن است. به بیان دقیق‌تر، کاربر در داخل یک فضای سرپوشیده قرار گرفته و سوار بر خودروی خود باید دشمنان را یکی پس از دیگری از میان بردارد. متاسفانه تریلر معرفی اطلاعات چندانی را به اشتراک نگذاشته و نمی‌دانیم این محصول چه ویژگی‌های قابل‌توجهی را در خود جای داده است. برای مثال، مشخص نیست شخصیت‌های مختلفی که در ویدیوی تبلیغاتی دیدیم قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند یا تفاوت‌هایشان به ظاهر خلاصه می‌شود. مثال دیگر، وجود یا عدم وجود سیستم شخصی‌سازی خودرو است؛ سیستمی که امروز اهمیت بالایی در عناوین اتومبیلرانی دارد. با وجود این سوال‌ها، می‌توان گفت این بازی ترکیبی از Twisted Metal و Fortnite است.

تاریخ یا سال عرضه‌ی Destruction AllStars مشخص نیست اما در تریلر معرفی تاکید شد به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 ساخته می‌شود. از همین رو، نباید منتظر آن روی دیگر پلتفرم‌ها باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا