عنوان Spider-Man: Miles Morales یک بازی مستقل شمرده‌ می‌شود

یک بازی ابرقهرمانی دیگر برای طرفداران اسپایدرمن

عنوان Spider-Man: Miles Morales یک بازی مستقل شمرده‌ می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Spider-Man: Miles Morales

توسعه‌دهندگان می‌گویند بازی Spider-Man: Miles Morales دنباله‌ای برای عنوان انحصاری Marvel’s Spider-Man نیست و یک بازی کاملا مستقل شمرده می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید روز گذشته شاهد برگزاری کنفرانس جنجال‌برانگیز سونی بودیم که در آن از کنسول نسل بعدی این شرکت رونمایی شد. علاوه‌بر این، در رویداد سونی اتفاقات جالب زیادی افتاد و از بازی‌های کنسول‌ پلی‌استیشن رونمایی شد. یکی از بازی‌های معرفی شده که سر و صدای زیادی ایجاد و طرفداران دنیای مارول و اسپایدرمن را هیجان‌زده کرد، Spider-Man: Miles Morales نام دارد که قرار است برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر شود. استودیوی Insomniac Games درمورد این بازی جدید خود، توییتی منتشر کرده و در مورد Spider-Man: Miles Morales توضیحاتی ارائه داده است.

پس از معرفی بازی Spider-Man: Miles Morales، عده‌ی زیادی تصور کردند که این عنوان دنباله‌ای برای بازی انحصاری پلی‌استیشن 4 که در سال ۲۰۱۸ تحت عنوان Marvel’s Spider-Man عرضه شد، محسوب می‌شود. طبق توییتی که توسط توسعه‌دهنده‌ Insomniac Games، منتشر شده، این عنوان اکشن یک ادامه نیست و بازی مستقلی محسوب می‌شود. عده‌ای بازی Miles Morales را با Uncharted: The Lost Legacy مقایسه می‌کنند که از طرفی به سری Uncharted مرتبط است و از سوی دیگر، یک بازی مستقل با خط داستانی جداگانه شمرده می‌شود.

روز گذشته در جریان رویداد معرفی کنسول نسل بعدی پلی‌استیشن 5، بازی Miles Morales معرفی شد و سازندگان آن اعلام کردند این عنوان ابرقهرمانی در تعطیلات سال ۲۰۲۰ همراه با پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. تریلر این بازی را می‌توانید از اینجا ببینید. همچنین می‌توانید خلاصه‌ای از اتفاقات مراسم رونمایی از کنسول پلی‌استیشن ۵ را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا