تعداد کم کاربران پلی‌استیشن 5، کار دست Destruction AllStars داد!

اضافه شدن بات، تنها راه چاره بود

افزودن بات به بازی Destruction AllStars

بازی Destruction AllStars در زمان رونمایی توانست چشم‌های زیادی را جلب خود کند، ولی با عرضه کم کنسول پلی استیشن ۵ و همچنین نبود آن در تمامی قاره‌ها و البته انحصاری بودن این بازی در پلی استیشن ۵ همه و همه به افت این بازی کمک کرده‌اند.

بازی استودیو Lucid Games با نام Destruction AllStars یکی از اولین بازی‌های انحصاری انتشار یافته برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ بود که تلفیقی جذاب از یک بازی سبک مبارزه به همراه سبک ماشین سواری را دراختیار ما گذاشت، ولی متاسفانه نتوانست کاربران زیادی را به‌خود جذب کند و این درحالی بود که در نخستین ماه عرضه برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس رایگان بود. حال پس از چهار ماه این عنوان با کمبود شدید بازیکنان مواجه شده و استودیو توسعه دهنده به ناچار به افزودن بات‌های آنلاین (Bot) در این بازی روی آورده است.

استودیو Lucid Games در صفحه ردیت خود ورود بات‌های آنلاین به بازی Destruction AllStars را اینگونه اعلام کرد:

با حضور کاربران بازی Destruction AllStars، ما درسراسر دنیا جامعه داریم و شاهد زمان‌هایی با حضور حداکثری و گاهی با حضور حداقلی بازیکنان روبه‌رو هستیم. ما همچنین می‌خواهیم اطمینان یابیم که لابی‌های بازی ما اکثرا با بازیکنان واقعی پر شده‌اند، ولی زمانی که تعداد X نفر برای بازی کردن تلاش کرده و موفق به بازی نشوند، در آن لحظه بات‌های آنلاین وارد بازی می‌شوند. البته این بات‌های آنلاین در بخش Blitz که بخش قهرمانی (Competitive) بازی ما قلمداد می‌شود، به‌هیچ عنوان وارد نخواهند شد.

استودیو Lucid Games همچنین اعلام کرد که درکنار افزودن بات‌ها به این بازی، به‌زودی پارتی‌های جهانی راه اندازی خواهد کرد تا شما بتوانید به‌صورت تک نفره یا تیمی با دیگر بازیکنان به‌صورت جهانی بازی کنید. طبق گفته استودیو توسعه دهنده این قابلیت هنوز دردست توسعه بوده و پیش از عرضه شدن نیاز به بررسی و اعمال برخی پیشرفت‌ها دارد.

استودیو توسعه دهنده اضافه نمود که به‌زودی ویژگی جدیدی نیز وارد بازی خواهد شد تا کاربران بتوانند حالت‌های مورد علاقه خود را راحت‌تر و سریع‌تر انتخاب کنند. آن‌ها در پایان افزودند که اطلاعاتی تازه درباره به‌روزرسانی پیش‌رو دردسترس کاربران قرار می‌گیرد.

شکی نیست که این بازی محتوای سرگرم کننده زیادی را می‌تواند در اختیار کاربران قرار دهد، ولی با فروش نسبتا پایین پلی استیشن و دور شدن کاربران حال حاضر از این بازی، نباید انتظار پیشرفت این عنوان را تا پیش از عرضه بیشتر کنسول نسل نهمی سونی تجربه کنیم. آیا شما این بازی را تجربه کرده‌اید؟ فکر می‌کنید پتانسیل تبدیل شدن به یک بازی همه‌گیر را دارد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا