تماشا کنید: نخستین جزئیات از حالت‌های Destruction AllStars منتشر شد

این بازی در زمان انتشار چهار حالت متفاوت خواهد داشت

استودیوی لوسید گیمز و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی با انتشار یک پست در PlayStation Blog، نخستین جزئیات را از حالت‌های Destruction AllStars منتتشر کردند.

اوایل آبان بود که لوسید گیمز و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی با انتشار یک بیانیه‌‎ی مشترک، از تاخیر در عرضه‌ی Destruction AllStars خبر دادند. این بازی اتومبیلرانی قرار بود همزمان با پلی‌استیشن 5 وارد بازارهای جهانی شود اما بنا به دلایلی نامعلوم بیش از چهار ماه تاخیر خورده است. آن‌ها همچنین وعده دادند به زودی اطلاعات جدیدی را از گیم‌پلی به اشتراک می‌گذارند؛ وعده‌ای که حالا عملی شده است.

لوسید گیمز به واسطه‌ی یک پست در PlayStation، نخستین جزئیات را از حالت‌های Destruction AllStars منتشر کرد. جدیدترین انحصاری کنسول‌های پلی‌استیشن در زمان انتشار چهار حالت خواهد داشت: Stockpile ،Carnado ،Mayhem و Gridfall. حالت Mayhem بر اساس Deathmatch طراحی شده است. کاربر به صورت تک‌نفره یا تیمی در رقابت حاضر شده و تنها هدفش، کشتن رقبا است. کاربر یا گروهی که بیشترین تعداد کشتن (Kill) را در مدت زمان تعیین شده به دست بیاورد برنده‌ی رقابت نام می‌گیرد. حالت Carnado هم به صورت تک‌نفره یا چندنفره قابل‌تجربه است. کاربر در این حالت وظیفه دارد با زدن خودرویش به خودروی رقبا امتیاز کسب کند. او سپس باید خودرویش را وارد آیتمی تحت عنوان کارنادو کند تا امتیازهای کسب شده ذخیره شوند، در غیر اینصورت ممکن است توسط رقبا دزیده شوند. پس از اینکه خودرو وارد کارنادو شد، کاربر باید خودروی جدیدی به دست آورده یا آن را از رقبایش بدزدد. این روند تا فرا رسیدن انتهای رقابت ادامه خواهد یافت.

Stockpile، سومین حالتی است که برای Destruction AllStars در نظر گرفته شد. این حالت تنها به صورت تیمی قابل‌انجام بوده و ایده‌اش به Conquest در سری بتلفیلد شباهت دارد. تخریب خوردوهای رقبا باعث انداخته شدن گیرز (آیتم‌هایی ارزشمند) در نقشه می‌شود. با رخ دادن این اتفاق، کاربر باید خودرویش را رها کرده و با پای پیاده خود را سریع‌تر از گروه‌های رقیب به گیرز رسانده و آن را به دست بیاورد. سپس باید به سمت مناطقی تحت عنوان بانک رفته و با حضور در محوطه‌ی آن برای مدت مشخصی، بانک مورد نظر را به کنترل خود در بیاورد. گروهی که در انتهای رقابت بیشترین تعداد بانک‌ها را کنترل کند برنده لقب می‌گیرد. در نهایت به Gridfall می‌رسیم که چهارمین حالت بوده و تا حدودی به بتل رویال شبیه است. در این حالت، محیط بازی در حال تخریب بوده و کاربر باید برای بقا تلاش کند. فردی که در انتها زنده بماند، برنده خواهد بود. البته کاربران قبل از اینکه به طور کامل از رقابت حذف شوند، چند بار فرصت ریسپاون خواهند داشت.

Destruction AllStars در زمان عرضه بخش‌های دیگری هم دارد. نخستین بخش، Training است که مطابق انتظار به کاربر استفاده از مکانیک‌های مختلف را آموزش می‌دهد. دومین بخش، مجموعه چالش‌های One Small Step است که با انجام آن‌ها می‌توان یک کاراکتر را آنلاک کرد و به آیتم‌های تزئینی زیادی دست یافت. آیتم‌های تزئینی به دست آمده از طریق انجام چالش‌ها و سکه‎‌هایی که از طریق تجربه‌ی حالت‌های چندنفره کسب می‌شوند، در هنگام شخصی‌سازی شخصیت اصلی و ماشینش مفید واقع خواهند شد. در ضمن، سازندگان قصد دارند به مرور زمان شخصیت‌ها، قابلیت‌ها و چالش‌های جدیدی را به بازی اضافه کنند.

تازه‌ترین محصول لوسید گیمز در حال حاضر برای انتشار در تاریخ نامشخصی از ماه فوریه‌ی ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۳ بهمن الی ۱۰ اسفند) برنامه‌ریزی شده است. این بازی در زمان انتشار برای مشترکان پلی‌استیشن پلاس رایگان خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا