#مهسا_امینی

نسخه‌ی جدید Twisted Metal به‌صورت انحصاری برای PS5 توسعه می‌یابد؟

Sweet Tooth در مسیر منتظر شماست!

توسعه نسخه جدید سری Twisted Metal

در حدود ۱۰ سال از انتشار آخرین نسخه سری بازی محبوب Twisted Metal گذشته و خبرهایی خوبی برای کاربران پلی استیشن در راه است. نسخه جدید سری بازی Twisted Metal، همراه با سریال تلویزیونی آن در دست ساخت است.

طبق گزارش اخیر وبسایت VGC، بازی جدید سری Twisted Metal مراحل ابتدایی توسعه را در استودیو توسعه دهنده بازی Destruction AllStars یعنی Lucid Games طی می‌کند. آخرین نسخه منتشر شده از بازی به سال ۲۰۱۲ و نسل هفتم برگشته که در اصل یک ریبوت برای نسخه‌های ابتدایی بازی بود و حال بازی درحال توسعه Twisted Metal، اولین بازی تحت این نام طی ۱۰ سال اخیر است.

وبسایت VGC در همین راستا اعلام کرد که این بازی به‌نحوی رایگان خواهد بود که البته به‌طور رسمی از آن رونمایی نشده، بااین حال پیش‌تر شایعاتی در این باره شنیده شده بود. استودیو Lucid Games طی سال ۲۰۱۱ توسط توسعه دهندگان سابق استودیو Bizarre Creations تشکیل شده است. استودیو Bizarre Creations در گذشته عضوی از اکتیویژن بوده و از جمله بازی‌های آن‌ها می‌توان به سری بازی Project Gotham Racing، The Club و Blur اشاره داشت. بازی‌های اخیر منتشر شده توسط استودیو Lucid Games، دو عنوان Switchblade و Destruction AllStars بوده که سبک آن‌ها جنگ میان ماشین‌هاست و به‌طور خودکار آن‌ها را تبدیل به بهترین افراد برای ساخت بازی Twisted Metal می‌کند.

توسعه نسخه جدید سری بازی Twisted Metal همزمان با ساخت سریالی تلویزیونی با همین نام پیش می‌رود. نویسندگان دو فیلم محبوب Deadpool و Zombieland وظیفه نویسندگی این سریال را برعهده داشته و این سریال تلویزیونی اقتباسی کامل از سری بازی Twisted Metal است.

طی داستان این سریال، شخصی با نام جان دو (John Doe) که کاپیتان آمریکای جدید یعنی آنتونی مکی (Anthony Mackie) آن را ایفا می‌کند، وظیفه جابجایی محموله‌ای را در منطقه‌ای مرده و پساآخرالزمانی برعهده داشته و در این میان با یک ماشین دزد هم سفر می‌شود. این تیم دو نفره با کمک یکدیگر در تلاشند تا محموله را به مقصد رسانده و در همین حین با موانعی بسیار از جمله راننده ماشین بستنی فروشی معروف یعنی Sweet Tooth روبه‌رو می‌شوند.

سری بازی Twisted Metal اولین مرتبه طی سال ۱۹۹۵ برای پلی استیشن ۱ منتشر شد و پس از آن ما شاهد ۷ نسخه اصلی و اسپین‌آف از این سری بوده‌ایم. شما چه خاطراتی از این سری بازی محبوب دارید؟ به‌نظر شما این عنوان می‌تواند موفقیت گذشته را کسب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا