نقش اصلی سریال ماشین جنگی به چهره‌ی مشهور مارول سپرده شد!

همچنان خبری از تاریخ انتشار نیست

بازیگر نقش اصلی سریال ماشین جنگی

به لطف گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، بازیگر نقش اصلی سریال ماشین جنگی معرفی شده است.

ماشین جنگی یا Twisted Metal مجموعه‌ای از بازی‌های ویدیویی است که توسط سینگل ترک (SingleTrac) خلق شد و اولین نسخه‌اش در سال ۱۹۹۵ میلادی برای دارندگان کنسول پلی استیشن در دسترس قرار گرفت. کاربر در این بازی کنترل خودرویی را بدست می‌گیرد که مجهز به سلاح‌های مختلف بوده و باید رقبای خود را از بین ببرد. ماشین جنگی در دهه ۹۰ و اولین دهه قرن ۲۱ محبوبیت بالایی داشت و همین موضوع باعث شد طی حدودا ۲۰ سال شاهد انتشار ۸ نسخه اصلی و ۲ اسپین آف باشیم. در ضمن، جدیدترین نسخه مجموعه Twisted Metal نام داشته و در سال ۲۰۱۲ به بازارهای جهانی آمد.

سونی پیکچرز حدودا یک دهه پیش با برایان تیلور (Brian Taylor) وارد همکاری شد تا فیلم سینمایی ماشین جنگی را ساخته و روی پرده نقره‌ای ببرد. تیلور، فیلمساز برجسته‌ای نبوده و Ghost Rider: Spirit of Vengeance را در پرونده هنری خود دارد که نقدهای بسیار منفی‌ای را دریافت کرد و در زمینه تجاری هم عملکرد چندان قابل‌توجهی نداشت. اینطور که به نظر می‌رسد، دست‌اندرکاران پروژه خواستار بودجه بیشتری بودند اما سامورایی‌ها نمی‌خواستند سرمایه بیشتری را به فیلم تزریق کنند. بدین ترتیب، پروژه راه به جایی نبرد و متوقف شد. هر چند، استودیو دست بردار نبود و اقتباس را در قالب سریال احیا کرد.

سامورایی‌ها در مارس سال ۲۰۱۹ میلادی اعلام کردند سریال ماشین جنگی در دست ساخت بوده و مایکل جاناتان اسمیت (Michael Jonathan Smith) وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را بر عهده دارد. از دیگر دست‌اندرکاران می‌توان به ویل آرنت (Will Arnett)، مارک فورمن (Marc Forman)، رت ریس (Rhett Reese)، پال ورنیک (Paul Wernick)، اسد غزلباش (Asad Qizilbash)، کارتر سوان (Carter Swan) و هرمن هالست (Herman Hulst) اشاره کرد. در ضمن، وب سایت The Illuminerdi در فوریه سال جاری میلادی یک مطلب اختصاصی منتشر کرد و در آن مدعی شد داستان حول محور راننده‌ای می‌چرخد که باید یک بسته را به مقصد برساند اما رسیدن به آنجا کار ساده‌ای نیست. نویسنده همچنین تاکید کرده بود برای آماده‌سازی فیلمنامه از المان‌های آثار اکشن و کمدی استفاده شده است.

به لطف مطلب اختصاصی و جدید وب سایت Deadline، بازیگر نقش اصلی سریال ماشین جنگی معرفی شده است. طبق آنچه در متن آمده، پلی استیشن پروداکشنز با آنتونی مکی (Anthony Mackie) به توافق رسیده و نقش اصلی را روی دوش‌های او قرار داد. هنرپیشه آمریکایی به عنوان شخصیت جان دو جلوی دوربین می‌رود که هیچ چیز از گذشته خود را به یاد نیاورده و فرصتی تکرارنشدنی را بدست آورده است؛ فرصتی برای پیوستن به یک جامعه. به هر حال، یافتن یک جامعه در جهانی پساآخرالزمانی که بازماندگان از خودروهای مسلح استفاده می‌کنند، کار ساده‌ای نیست. نویسنده در ادامه مطلب تاکید کرد جان به همان سرعتی که رانندگی می‌کند، صحبت می‌کند.

بازیگر نقش اصلی سریال ماشین جنگی

گلن ادیلمن (Glenn Adilman) یکی از مدیران بخش تلویزیون سونی پیکچرز است. او درباره همکاری با آنتونی مکی در سریال ماشین جنگی گفت:

ما از طرفداران پروپاقرص کارهای آنتونی مکی طی سال‌ها گذشته بودیم و می‌دانستیم او تنها فردی است که می‌تواند شخصیتی به پیچیدگی، جذابی و بامزگی جان دو را به تصویر بکشد. خوشبختانه، او پیشنهادمان را پذیرفت.

پیدا شدن بازیگر اصلی فیلم یا سریال، خبر بسیار خوبی برای منتظران آن اثر است اما نباید فراموش نکرد پلی استیشن پروداکشنز هنوز موفق نشده شبکه یا سرویس استریمی را برای پخش سریال ماشین جنگی بیابد. از آنجایی که آنتونی مکی به واسطه ایفای نقش فالکون در دنیای سینمایی مارول محبوبیت بالایی دارد و Twisted Metal هم نام پرطرفداری در سراسر جهان است، احتمالا ناشر به‌زودی مشخص می‌شود.

از آنجایی که ناشر هنوز مشخص نشده، طبیعتا حرفی هم از تاریخ انتشار سریال ماشین جنگی به میان نیامده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا