1%
  • 0/10

نخستین جزئیات از فیلمنامه‌ی Twisted Metal در دسترس قرار گرفت

بازگشت Sweet Tooth

نخستین جزئیات از فیلمنامه‌ی Twisted Metal در دسترس قرار گرفت ۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فیلمنامه‌ی Twisted Metal

وب سایت The Illuminerdi با انتشار یک گزارش اختصاصی، نخستین جزئیات را از فیلمنامه‌ی Twisted Metal منتشر کرد.

اگر از علاقه‌مندان قدیمی به بازی‌های ویدویی باشید، احتمالا نام Twisted Metal را شنیده‌اید؛ فرنچایزی مبارزه‌ای که روی تقابل خودروهای مجهز به انواع تجهیزات نظامی تمرکز دارد. نخستین بازی توئیستد متال در سال ۱۹۹۶ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن عرضه شد و به واسطه‌ی دریافت بازخودرهای مثبت از سوی منتقدان و ثبت عملکردی مطابق انتظار در زمینه‌ی تجاری، مسیر را برای عرضه‌ی نسخه‌های بعدی فراهم کرد. طی دهه‌های گذشته مجموعا هشت نسخه‌ی اصلی و دو نسخه‌ی فرعی برای پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفتند. آخرین نسخه‌ی توئیستد متال هم Twisted Metal بود که سال ۲۰۱۲ به بازار آمد. ظاهرا این محصول نتوانست از پس انتظارها بیابد؛ زیرا هرگز دنباله‌ای دریافت نکرد.

سونی در مه سال ۲۰۱۹ میلادی بخش جدیدی را تحت عنوان سونی پروداکشنز (PlayStation Productions) ایجاد کرد تا اقتباس‌های سینمایی و سریالی فرنچایزهای این شرکت را با همکاری استودیو‌های مختلف ساخته و در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. سامورایی‌ها همچنین اعلام کردند اولین اقتباس سریالی Twisted Metal مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارد. آن‌ها وارد جزئیات نشده و اطلاعات بیشتری را در دسترس قرار ندادند. در نتیجه، سوالات بسیاری بی‌پاسخ ماندند؛ برای مثال، مشخص نبود چه فرد یا افرادی به عنوان شورانر انتخاب می‌شوند. همچنین نمی‌دانستیم داستان حول محور چه موضوعی خواهد چرخید.

وب سایت The Illuminerdi با انتشار یک مطلب اختصاصی، نخستین جزئیات را از فیلمنامه‌ی Twisted Metal منتشر کرد. نویسنده در بخش‌های ابتدایی مطلب خود اعلام کرد سریال مزبور اثری سرتاسر اکشن و کمدی است که داستانش روی یک بیگانه تمرکز دارد؛ بیگانه‌ای که سعی دارد شرایط زندگی خود را بهبود ببخشد. پروتاگونیست بسته‌ای اسرارآمیز را تحویل گرفته باید آن را به مقصد مورد نظر ببرد. او در مسیر رسیدن به مقصد باید با غارتگرانی مواجه شود که به خودروهای قدرتمند مجهز بوده و می‌توانند نابودی وسیعی را به بار بیاورند. به این مورد، باید دیگر خطرهای جاده‌ای و همچنین یک کامیون بستنی دیوانه (Sweet Tooth) را اضافه کرد. در ضمن، داستان در دنیایی آخرالزمانی روایت می‌شود.

نویسنده‌ی The Illuminerdi در ادامه‌ی گزارش خود نوشت ویل آرنت (Will Arnett) به عنوان صداپیشه‌ی سوئیت توث انتخاب شده که البته نقش این شخصیت چندان طولانی نخواهد بود. آرنت تجربه‌ی بالایی در زمینه‌ی صداپیشگی داشته که از شاخص‌ترین‌هایشان می‌توان به The Lego Batman Movie اشاره کرد. نقش جان (شخصیت اصلی) هم به آنتونی مکی (Anthony Mackie) پیشنهاد شده که به واسطه‌ی ایفای نقش فالکون در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، قبل از اینکه پلی‌استیشن پروداکشنز به سراغ مکی برود، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) برای پروتاگونیست در نظر گرفته شده بود. در حال حاضر مشخص نیست چرا توافق با نانجیانی حاصل نشد. در ضمن، رسیدن نقش اصلی به مکی هنوز قطعی نشده است.

در حال حاضر مشخص نیست Twisted Metal چه زمانی جلوی دوربین رفته یا از چه تاریخی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments