تام هالند می‌خواهد نقش یک اسپایدرمن شرور را بازی کند

چه می‌شود اگر اسپایدرمن شرور باشد؟

اسپایدرمن شرور

پس از شش فیلم با بازی تام هالند در نقش پیتر پارکر، هالند اکنون در مورد آینده این شخصیت در دنیای سینمایی مارول و داستان‌های بالقوه‌ای که دوست دارد از مرد عنکبوتی ببیند صحبت کرده و در این راستا ایده ایفای نقش اسپایدرمن شرور را مطرح می کند. تام هالند از زمانی که برای اولین بار در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی در سال ۲۰۱۶ ظاهر شد، در شش فیلم از دنیای سینمایی مارول نقش پیتر پارکر را بازی کرد. جدیدترین تصویر او از این شخصیت در فیلم Spider-Man: No Way Home  بوده که در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ در سینماها به نمایش در خواهد آمد . داستان این فیلم درست بعد از فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه، اتفاق می‌افتد اکنون که هویت مرد عنکبوتی به تازگی برای عموم  مردم فاش شده است و پارکر به دردسر افتاده است. 

گفته می‌شود قرارداد تام هالند با مارول با اتمام ششمین فیلم او در حال اتمام است، اگرچه هنوز فرصتی وجود دارد که او این نقش را ادامه دهد. او در ماه گذشته هنگام تبلیغ این فیلم با GQ اشاره کرد که فکر می‌کند دوران او به عنوان مرد عنکبوتی ممکن است به پایان برسد و عنوان کرد که اگر بعد از ۳۰ سالگی در نقش مرد عنکبوتی بازی کند، کار اشتباهی انجام داده.  با این حال، اندکی پس از این مصاحبه، امی پاسکال (یکی از تهیه کنندگان فیلم‌های مرد عنکبوتی مارول) اعلام کرد که سه پروژه دیگر مرد عنکبوتی MCU وجود خواهد داشت که تام هالند به احتمال زیاد در آن‌ها به ایفای نقش خواهد پرداخت. همچنین عنوان شده است که او در آینده در یکی از کراس‌اورهای مارول حضور دارد.

اخیرا تام هالند در مورد آینده خود به عنوان مرد عنکبوتی با فندوم صحبت کرده است. هالند تجربه مثبتی در ایفای نقش شخصیت مورد علاقه طرفداران داشته است، با این حال، او مطمئن نیست که چگونه در آینده این شخصیت در MCU حضور خواهد داشت. این با اظهارات او در مورد پایان کار با پیتر پارکر مطابقت دارد، اگرچه او در ادامه در مورد نقشه‌ها و ایده‌های بالقوه‌ای صحبت می‌کند که دوست دارد در رابطه با مرد عنکبوتی آن‌ها را به سرانجام برساند. از جمله حضور به عنوان یک اسپایدرمن شرور.

 هالند معتقد است که آوردن تنوع بیشتر به این نقش ممکن است بهترین چیز برای این شخصیت باشد و در ادامه در مورد پتانسیل داشتن پیتر پارکر به عنوان مربی برای مرد عنکبوتی یا زن عنکبوتی جدید در آینده صحبت کرد. شاید پیتر پارکر اکنون مشهورترین مرد عنکبوتی باشد، اما او تنها نیست. همانطور که اخیراً در MCU تأیید شد، چندین نسخه مختلف از مرد عنکبوتی در جهان‌های مختلف وجود دارد که راه را برای نسخه جدیدی از این شخصیت دوست داشتنی باز می‌کند.

صریح بودن هالند در مورد انتقال این شخصیت به دیگری می‌تواند نشان دهد که این بازیگر از برنامه‌ریزی سونی برای ادامه مشارکت او در فرنچایز آگاه نبوده است. اگرچه می‌توانست اشاره‌ای به نوع طرح داستانی باشد که برای فیلم‌های آینده پیشنهاد می‌شود. تعداد زیادی مرد عنکبوتی غیرقهرمان در طول تاریخ این شخصیت وجود دارد که مهم‌ترین آنها اسپایدرمن میزبان Venom است. انتشار Venom: Let There Be Carnage به طرفداران یک صحنه پس از تیتراژ با حضور پیتر پارکر داد، که باعث شد طرفداران انتظار داشته باشند که او در Spider-Man: No Way Home ظاهر شود، اگرچه هنوز هیچ چیز تایید شده‌ای در این مورد وجود ندارد اما اگر این کراس‌اور ساخته شود و هر چند کوچک باشد، این احتمال وجود یک مرد عنکبوتی شرور در MCU را حتی بیشتر می‌کند.

نظر شما در رابطه با اسپایدرمن شرور چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا