#مهسا_امینی

تام هالند می‌خواهد مرد آهنی بعدی مارول باشد

خواسته تام هالند از مارول

تام هالند می‌خواهد مرد آهنی بعدی مارول باشد نرگس کریمی پور ۲۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۰ مارول
تام هالند می‌خواهد مردآهنی بعدی مارول باشد

تام هالند (Tom Holland) بازیگر بریتانیایی محبوب استودیو مارول علاقه دارد تا مرد آهنی بعدی مارول بوده و آنگونه که مرد آهنی رابرت داونی جونیور به پیتر پارکر او کمک کرد که به یک ابرقهرمان تبدیل شود او نیز به اسپایدرمن یا حتی اسپایدرومن بعدی مارول کمک کند تا به یک قهرمان تبدیل شود. 

جدیدترین پروژه اسپایدرمن مارول با بازی تام هالند فیلم مورد انتظار مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست است که می‌توان گفت موردانتظارترین فیلم ۲۰۲۱ است. با این حال با توجه به اعلام استودیو مارول که در ه پروژه بعدی این استودیو تام هالند حضور خواهد داشت، اکنون این هنرمند موفق و محبوب عنوان می‌کند که علاقه دارد تا عملکردی مشابه رابرت داونی جونیور و مرد آهنی در فیلم جنگ داخلی یا مرد عنکبوتی دور از خانه داشته باشد. 

در سال 2015 استودیو مارول در طی یک شراکت تاریخی با شرکت سونی مرد عنکبوتی را وارد دنیای سینمایی مارول کرد و برای اولین بار شاهد حضور او در فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی بودیم. تونی استارک با بازی رابرت داونی جونیور وظیفه راهنمایی این ابرقهرمان جدید ر برعهده گرفت و از او در تیم خود علیه کاپیتان آمریکا استفاده کرد. 

رفته رفته رابطه این دو پیشرفت کرد و در نهایت در فیلم انتقام جویان پایان بازی شاهد این امر بودیم که این دو به پدر و پسری صمیمی شباهت پیدا کرده بودند و تونی استارک ایده اسکات لنگ در رابطه با استفاده از فضای کوانتوم برای سفر در زمان را تنها به علت غم از دست دادن پیتر پارکر قبول کرد. 

هالند بارها عنوان کرده است که نقش پیتر پارکر چقدر برای او با ارزش است و او حاضر است تا سال‌های دراز به ایفای این نقش ادامه دهد، با این حال او اخیر عنوان کرد که اگر لازم باشد تا او از این نقش کناره‌گیری کرده و جای خود را به نسخه‌های دیگر مرد عنکبوتی و نیروی تازه نفس بدهد مانند آنچه که داوونی جونیور انجام داد با کمال میل این کار را انجام خواهد داد. 

او در ادامه عنوان کرده است که تنها بهترین چیز‌ها را برای شخصیت پیتر پارکر می‌خواهد و علاقه دارد تا نسخه‌های متفاوتی از این کاراکتر را ببیند با این حال دوست دارد که همچنان بخشی از این فرنچایز مهم باشد به طور مثال می‌تواند مرد آهنی بعدی مارول برای نسخه جدید اسپایدرمن باشد. 

 برخی از طرفداران مارول انتقاد می‌کنند که داستان پیتر پارکر در MCU به شدت به داستان استارک وابسته بوده است، زمانی که او باید به تنهایی هویت جداگانه‌ای داشته باشد. اکنون با توجه به آنچه که در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در انتظار پیتر پارکر تام هالند است شاید در نهایت او به آنچه که طرفداران برای وی می‌خواهند برسد. 


guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا