تام هالند در کراس‌اور جدید مارول به ایفای نقش می‌پردازد

تام هالند همچنان در نقش اسپایدرمن حاضر خواهد شد

کراس‌اور آینده مارول

سونی در نهایت تایید کرد، تام هالند در یک کراس‌اور آینده مارول همچنان به ایفای نقش مرد عنکبوتی خواهد پرداخت. تام هالند اکنون به یکی از بزرگترین بازیگران هالیوود تبدیل شده است  و بازی در نقش مرد عنکبوتی به تقویت استعداد او به عنوان یک ستاره در لیست A کمک کرد. در حال حاضر، این بازیگر با توجه به اولین اکران آینده فیلم Spider-Man: No Way Home باری دیگر بر سر زبان‌ها افاده است. بسیاری نگران این امر بودند که شاید این فیلم آخرین فیلم هالند به عنوان ابرقهرمان مارول باشد، اما گزارش ها حاکی از آن است که فیلم‌های بیشتری در راه است. اخیراً  تام روتمن، رئیس Sony Pictures مصاحبه‌ای داشته است که در جریان این مصاحبه مشخص شده این شرکت در حال همکاری با Marvel Studios در زمینه کراس‌اور جدیدی با بازی هالند در نقش مرد عنکبوتی است.

مرد عنکبوتی هالند از زمان معرفی او در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی بخش مهمی از دنیای سینمایی مارول بوده است. حضور این شخصیت در MCU مدت‌ها است که مشروط به همکاری ظریف بین استودیو مارول و کمپانی سونی برای به اشتراک گذاشتن او بین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های انفرادی تولید سونی بوده است. با پایان یافتن سه گانه مرد عنکبوتی با بازی هالند، برخی از طرفداران می‌پرسند که دقیقاً آینده هالند در MCU چه خواهد بود!

کراس‌اور آینده مارول

در ابتدای ماه، ایمی پاسکال، تهیه‌کننده مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست، در مصاحبه‌ای اشاره کرد که مارول و سونی در حال کار روی سه‌گانه سوم با بازی تام هالند در نقش اصلی هستند. سپس گزارش‌های خبری عنوان کردند که هیچ چیز رسمی در رابطه با این سه‌گانه جدید بدست نیامده است، اما ظاهرا اکنون سونی و مارول در روابط کاری خود با یکدیگر توافق کرده و امیدوارند این رابطه را در آینده به خوبی ادامه داده و به پیش ببرند.

اکنون با نمایش Spider-Man: No Way Home در هالیوود، اطلاعات جدیدی درباره آینده مرد عنکبوتی هالند در MCU فاش شده است. تام روتمن از سونی پیکچرز در صحبت با پادکست Phase Zero در اولین نمایش No Way Home در لس آنجلس توضیح داد که بر اساس شراکت فعلی بین سونی و مارول، هنوز حداقل یک کراس‌اور در MCU وجود دارد که هالند در آن به ایفای نقش می‌پردازد. 

با توجه به شایعاتی که در رابطه با پخش اولین تریلر فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه شنیده می‌شود، می‌توان حدس زد که تام هالند را نیز در این فیلم ببینیم که باری دیگر به عنوان پیتر پارکر حاضر می‌شود. آن‌ها این امر را اینگونه عنوان کردند که اسپایدرمن تام هالند از شرکت سونی و دکتر استرنج بندیکت کامبریج از استودیو مارول در کنار یکدیگر در این فیلم قرار گرفته‌اند، پس در نتیجه یک همکاری دیگر نیز وجود خواهد داشت. 

دکتر استرنج (بندیکت کامبربچ) نقشی محوری در شروع وقایع فیلم Spider-Man: No Way Home ایفا می کند و حضور او در این فیلم به دلیل ماهیت مشارکت بین استودیوها امکان پذیر است. البته، در حالی که در حال حاضر تنها یک کراس‌اور به طور رسمی تایید شده است، این به این معنا نیست که معامله با این کراس‌اور نهایی پایان خواهد یافت. همانطور که روثمن در اظهارات خود خاطرنشان کرد، هر دو استودیو برای این همکاری ارزش قائل هستند و همیشه این احتمال وجود دارد که بتوانند در مورد شرایط جدید مذاکره کنند و راه‌هایی برای حفظ حضور هالند در فیلم‌های MCU و در عین حال در فرانچایز مرد عنکبوتی متعلق به سونی پیدا کنند.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا