تصاویری از لباس سیمبیوتی اسپایدرمن در No Way Home منتشر شد

اسپایدرمن تام هالند در لباس سیمبیوتی!

لباس سیمبیوتی اسپایدرمن

به تازگی تصاویری از لباس سیمبیوتی اسپایدرمن منتشر شده که قرار بوده پیتر پارکر (Peter Parker) آن را در فیلم Spider-Man: No Way Home بپوشد.

آخرین باری که اسپایدرمن با لباس سیمبیوتی در پرده نقره‌ای سینماها دیده شد، در سال ۲۰۰۷ و فیلم Spider-Man 3 بود که طرفداران پیتر پارکر توبی مگوایر (Tobey Maguire) را در این لباس دیدند. در حالی که این لباس عالی به نظر می‌رسید، اما بسیاری از مخاطبان از خود فیلم رضایت نداشتند.

حالا که حدود دو سال از اکران آخرین فیلم با محوریت شخصیت اسپایدرمن یعنی Spider-Man: No Way Home می‌گذرد، تعدادی تصاویر مفهومی منتشر شده که در آن‌ها می‌توانیم لباس سیمبیوتی اسپایدرمن دنیای سینمایی مارول (MCU) را ببینیم.

این تصاویر در آرت بوک The Spider-Man: No Way Home – The Art of the Movie که به تازگی در سراسر جهان منتشر شده، توسط طرفداران دیده شده است. این تصاویر لباس سیاه اسپایدرمن با بازی تام هالند (Tom Holland) را نشان می‌دهد که یک لوگوی سفید سیمبیوت‌مانند روی سینه آن قرار دارد. البته این احتمال وجود دارد که طراحان این لباس در اصل قصد طراحی لباس سیمبیوتی نداشته‌اند و فقط می‌خواستند لباسی را بر اسپایدرمن بپوشانند که شباهت‌هایی به لباس سیمبیوتی داشته باشد. شما در زیر می‌توانید تصویر اول را مشاهده کنید:

همان طور که می‌بینید این لباس شباهت بسیار زیاد و قابل توجهی به لباس سیمبیوتی قهرمان مارول دارد که اولین بار در ماه مه ۱۹۸۴ در شماره ۲۵۲ مجموعه کمیک‌های The Amazing Spider-Man آن را پوشیده بود، البته منشا بیگانه آن تا شماره ۸ کمیک Secret Wars در اوخر همان سال فاش نشده بود.

لباس سیمبیوتی در بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 ساخته استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) نیز حضور دارد و همان طور که می‌توانید در زیر ببینید، طرح فیلم Spider-Man: No Way Home با لباس سیمبیوتی در این عنوان شباهت‌های زیادی دارند.

در آرت بوک منتشر شده همچنین تصویر دیگری نیز وجود دارد که همان لباس را در حالی نشان می‌دهد که لوگوی آن از سفید به قرمز تغییر رنگ داد است. شما در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

از آن جایی که احتمالا این لباس‌ها هیچ وقت قرار نبوده به سیمبیوت‌ها اشاره‌ای داشته باشند، می‌توان گفت که استودیو مارول (Marvel Studios) تصمیم خوبی گرفته که آن‌ها را از نسخه نهایی فیلم Spider-Man: No Way Home حذف کرده است. با این حال بدون شک طرفداران خیلی دوست دارند تا روزی اسپایدرمن تام هالند را در چنین لباس ببینند.

4.5 11 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا