#مهسا_امینی

بازیگر Venom 2 بار دیگر به تقابل ونوم و مرد عنکبوتی اشاره کرد!

هایپ برای No Way Home بیشتر و بیشتر می‌شود

بازیگر Venom 2

تام هاردی بازیگر Venom 2 اخیرا آرتورکی را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد که به تقابل ونوم و مرد عنکبوتی اشاره دارد.

بعد از اینکه The Amazing Spider-Man 2 نتوانست از پس انتظارات مالی سونی بربیاید، استودیو تصمیم گرفت قراردادی را با مارول امضا کرده و به واسطه آن اجازه دهد تارزن نیویورکی به جمع شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe اضافه شود. با اکران Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home، قرارداد به انتها رسید و دو استودیو مجبور شدند برای تنظیم متن جدید بار دیگر مذاکره کنند. البته این بار به توافق نرسیدند تا نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی رسما از MCU خارج شود؛ اتفاقی که انتقادهای زیادی را روانه سامورایی‌ها کرد. آن‌ها در انتها تسلیم شده و قرارداد جدیدی را به امضا رساندند. این قرارداد به گونه‌ای تنظیم شده که در کنار ماجراجویی در MCU، پیتر پارکر بتواند در آثار سونی هم حضور داشته باشد.

همزمان با مارول، سونی یک جهان مشترک به نام Sony’s Spider-Man Universe ایجاد کرده تا بتواند آثاری را بر اساس شخصیت‌های منفی و مکمل کمیک‌های مرد عنکبوتی ساخته و منتشر کند. Venom اولین فیلم فرنچایز بوده و در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شد. این اثر هیچ گونه اشاره‌ای به مرد عنکبوتی را شامل نمی‌شود اما تریلر رسمی Morbius (سومین فیلم SSMU) حدودا یک سال پیش عرضه شد و اشاره به پیتر پارکر و ماجراجویی‌هایش در بخش‌های مختلف قابل‌مشاهده است. انتشار تریلر باعث شد گمانه‌زنی‌هایی به وجود بیاید مبنی بر اینکه فرنچایزهای سونی و مارول به هم مرتبط هستند. اخیرا که Venom: Let There Be Carnage به سینما آمد، طرفداران به اطمینان کامل رسیده و در حال حاضر تنها منتظر تایید رسمی استودیوها هستند.

تام هاردی (Tom Hardy) بازیگر Venom 2 است. او چندی پیش آرتورکی را در اکانت اینستاگرام خود منتشر کرد که تقابل ونوم و مرد عنکبوتی را به تصویر می‌کشد. بازیگر بریتانیایی بنا به دلایلی مجبور شد پست مورد نظر را تنها چند دقیقه بعد پاک کند. با این حال، کاربران توانستند عکسی از آن تهیه کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. هاردی آرتورک را به مناسبت هالووین منتشر کرده بود اما با توجه به آنچه در انتهای Venom: Let There Be Carnage رخ داد، طرفداران مطمئن هستند اقدام او زمینه‌چینی برای حضور ادی براک در Spider-Man: No Way Home است. در ادامه می‌توانید تصویر پست را مشاهده کنید:

در صورتی که گمانه‌زنی‌ها پیرامون Spider-Man: No Way Home حقیقت داشته باشد، مرد عنکبوتی و دکتر استرنج ماجراجویی چالش‌برانگیزی را در پیش رو دارند. در حال حاضر دکتر حضور اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina) و الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) در فیلم تایید شده است. به این موارد باید گرین گابلین را اضافه کرد که فعلا نمی‌دانیم چه کسی نقش آن را ایفا می‌کند. با این حال، ویلم دفو (Willem Dafoe) محتمل‌ترین گزینه است. در ضمن، کاربران با بررسی پلان‌های مختلف تریلر به این نتیجه رسیده‌اند که لیزارد و مرد شنی هم در فیلم حضور دارند اما این موضوع هنوز تایید رسمی نشده است. در ضمن، حضور آنتاگونیست‌های اقتباس‌های قدیمی مرد عنکبوتی در No Way Home به لطف برهم خوردن نظم جهان‌های موازی به رخ داده است.

Spider-Man: No Way Home برای اکران در تاریخ ۲۶ آذر سال ۴۰۰۱ (مصادف با ۷۱ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است. Venom: Let There Be Carnage هم از ابتدای اکتبر سال جاری به سالن‌های نمایش آمده و احتمالا در آینده‌ای نزدیک از طریق پلتفرم‌های دیجیتالی قابل‌دسترس خواهد شد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا