#مهسا_امینی

بازیگر نقش اصلی Constantine 2005 همچنان به ساخت قسمت دوم علاقه دارد

وارنر ظاهرا علاقه‌ای به ساخت ادامه ندارد

بازیگر نقش اصلی Constantine 2005

کیانو ریوز بازیگر نقش اصلی Constantine 2005 در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Esquire به ساخت قسمت دوم ابراز علاقه کرده است.

پس از اینکه سه‌گانه ماتریکس باعث شد به شهرتی جهانی دست یابد، کیانو ریوز (Keanu Reeves) تصمیم گرفت شانس خود را در ژانرهای مختلفی امتحان کند. یکی از ژانرهایی که هنرپیشه کانادایی به سراغش رفت، ابرقهرمانی بود. نتیجه تلاش‌های ریوز و دیگر همکارانش با نام Constantine به سینماها آمد و بازخوردهای متنقاضی را از سوی کارشناسان دریافت کرد. اگرچه محصول وارنر موفق شد فروشی ۲۳۰ میلیون دلاری را به ثبت برساند، طرفداران هم به دلیل تفاوت‌های قابل‌توجه نسبت به کمیک بوک‌ها رضایت چندانی نداشتند. بدین ترتیب، ماجراجویی‌های جان کنستانتین جنگیر معروف هرگز ادامه پیدا نکرد.

شرایط طی سال‌‎های گذشته تغییر کرده است. طرفداران حالا نگاه مثبت‌تری نسبت به Constantine 2005 داشته و خواهان ساخته شدن قسمت دومش هستند. به این مورد، باید بازگشت کیانو ریوز به مرکز توجه‌ها و افزایش محبوبیتش را اضافه کرد. سری فیلم‌های جان ویک مانند یک معجزه عمل کرده و باعث شده هنرپیشه‌ای که مسیری نزولی را طی می‌کرد، پس از سال‌ها و بار دیگر سرخط خبرها باشد. این موارد دست به دست هم داده تا طرفداران قسمت اول امیدواری شدیدی نسبت به ساخت قسمت دوم پیدا کنند.

کیانو ریوز اخیرا پای مصاحبه با وب سایت Esquire نشست و در بخشی از آن به ایفای نقش جان کنستانتین برای دومین بار ابراز علاقه‌ کرد. البته وارد جزئیات نشد و نگفت تلاش‌های دست‌اندرکاران قسمت اول به کجا رسیده است. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، یکی از بازیگران فیلم در نوامبر سال گذشته میلادی تایید کرده بود کار روی قسمت جدید آغاز شده است. در ادامه می‌توانید صحبت‌های بازیگر نقش اصلی Constantine 2005 را مطالعه کنید:

عاشق ایفای نقش به عنوان کنستانتین هستم. نقش جان‌های زیادی را ایفا کرده‌ام. چند بار به عنوان جان جلوی دوربین رفتم؟ واقعا نمی‌دانم. فکر کنم بیشتر از ۱۰ باشد. به هر حال، دوست دارم شانس این را داشته باشم تا باز هم در نقش جان کنستانتین ظاهر شوم.

در حالی که گروهی از طرفداران جان کنستانتین به ساخت قسمت دوم و بازگشت کیانو ریوز امیدوار هستند، وارنر در مسیر متفاوتی قدم گذاشته است. این استودیو آمریکایی سریال تلویزیونی شخصیت مزبور را در دست ساخت داشته و می‌خواهد پس از آماده شدن، آن را از طریق سرویس استریم HBO Max منتشر کند. جی. جی. آبرامز (J.J. Abrams) که فیلمساز مشهوری بوده و آثار شاخصی مانند Star Trek Into Darkness و Star Wars: The Force Awakens را در پرونده هنری خود دارد، به عنوان تهیه‌کننده روی پروژه کار می‌کند. گای بولتون (Guy Bolton) رمان‌نویس بریتانیایی هم وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را به دوش می‌کشد.

سریال جان کنستانتین در حال حاضر بازیگر نقش اصلی ندارد اما طبق اطلاعات موجود، دست‌اندرکاران هم اکنون به دنبال یافتن فرد مناسب هستند. اینطور که به نظر می‌رسد، جوان و غیر سفیدپوست بودن از ملاک‌های اصلی است. در ضمن، کارگردانان پروژه هنوز مشخص نشده و حتی نمی‌دانیم HBO Max چه بازه زمانی را برای پخش در نظر گرفته است.

مصاحبه اخیر کیانو ریوز با وب سایت Esquire را باید به پای The Matrix Resurrections نوشت که طی هفته‌های آتی اکران می‌شود. به بیان دیگر، فاصله زمانی کم با انتشار این اثر باعث شده رسانه‌ها تمایل زیادی برای گفتگو با هنرپیشه کانادایی داشته باشند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا