1%
  • 0/10

پایان فیلم The Marvels دو غافلگیری ویژه خواهد داشت

همه چیز بهم مرتبط است

پایان فیلم The Marvels دو غافلگیری ویژه خواهد داشت ۲ ۰۷ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پایان فیلم The Marvels

اینطور که بنظر می‌رسد، استودیوی مارول دو غافلگیری ویژه برای مخاطبان در پایان فیلم The Marvels تدارک دیده است.

[غافلگیری‌ها بطور کامل در ادامه شرح داده می‌شوند] اگرچه انتخاب بری لارسون (Brie Larson) برای نقش کارول دنورز با انتقاد فراوان از سوی گروهی از مخاطبان همراه بود، Captain Marvel موفق شد بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان بفروشد. حالا هم قسمت دوم این اثر قرار است با نام The Marvels روی پرده نقره‌ای بیاید؛ اثری که کارول دنورز تنها شخصیت اصلی‌اش نبوده و میس مارول (Ms Marvel) و مونیکا رمبئو او را همراهی می‌کنند. در ضمن، شخصیت منفی داستان یک جنگجوی متعلق به نژاد کری است.

طبق گزارش‌های غیررسمی، استودیوی مارول دو غافلگیری ویژه برای پایان فیلم The Marvels تدارک دیده است: اولین غافلگیری، کلسی گرمر (Kelsey Grammer) است که در یکی از صحنه‌های پس از تیتراژ ابتدایی حاضر شده و شخصیت هنک مک کوی با نام مستعار بیست (Beast) را به تصویر بکشد. گرمر آخرین بار چنین نقشی را در X-Men: The Last Stand ایفا کرده بود. در ضمن، بنظر می‌رسد حضور گرمر تنها جنبه غافلگیری نداشته و انتهای فیلم را به Deadpool 3 و Avengers: Secret Wars ربط می‌دهد.

پیش از این، افشاگری به نام CanWeGetSomeToast یکی دیگر از صحنه‌های پس از تیتراژ ابتدایی را فاش کرده بود. طبق تصویری که او در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشت، نیک فوری تبلتی دارد که اسامی و آدرس تمامی ابرقهرمانان فعال را در خود دارد. کاملاخان با استفاده از تبلت کیت بیشاپ را پیدا کرده و به سراغش می‌رود. او خلاصه اتفاقات The Marvels را برای کیت شرح داده و تاکید دارد آن‌ها باید یک تیم ابرقهرمانی تشکیل دهند. میس مارول همچنین در این صحنه می‌پرسد: «می‌دانستی اسکات لنگ یک دختر دارد؟»

در پایان، لازم به ذکر است فیلم The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments