تریلر بین المللی The Marvels اتفاقات پس از سریال Ms. Marvel را نشان می‌دهد

این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان دارد

مارول ساعاتی قبل تریلر بین المللی The Marvels را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که اتفاقات پس از سریال Ms. Marvel را به تصویر می‌کشد.

جدیدترین همکاری مارول و والت دیزنی (Walt Disney) در قالب The Marvels طی هفته‌های آتی روی پرده نقره‌ای می‌آید. این اثر نه تنها دنباله‌ای برای Captain Marvel است، بلکه ادامه‌ای برای دو سریال WandaVision و Ms Marvel به شمار می‌آید؛ زیرا دو شخصیت مونیکا رمبئو و میس مارول (Ms Marvel) در آن حضور دارند. به این موارد باید نیک فیوری را هم اضافه کرد.

کارول دنورز در انتهای Captain Marvel از آگاه اعظم انتقام گرفت و این اتفاق عواقب ناخواسته‌ای را برایش به همراه داشت؛ عواقبی که باعث شدند ثبات جهان از بین برود. او در ادامه پی می‌برد قدرت‌هایش با مونیکا رمبئو و کاملا خان گره خورده و هر بار که از آن‌ها استفاده می‌کند، جایشان با یکدیگر عوض می‌شود. ابرقهرمانان داستان باید روشی برای حل مشکل خود یافته و همچنین راهی برای مقابله با داربِن بیابند. او بدنبال انتقام شکست آگاه اعظم است.

تریلر بین المللی The Marvels ساعاتی قبل به فضای مجازی آمده و نزدیک به ۲ دقیقه زمان دارد. این ویدیو در بخش ابتدایی خود اتفاقات پس از سریال Ms Marvel را نشان می‌دهد. کاملا خان بعد از اتمام اولین ماجراجویی‌اش به خانه برگشته و مشغول انجام تکالیف می‌شود. به محض اینکه تصمیم می‌گیرد از قدرت‌هایش استفاده کند، جایش با کارول دنورز عوض می‌شود. کارول که از این اتفاق گیج شده، از راه پله پایین آمده و با اعضای خانواده کاملا خان آشنا می‌شود. تریلر در ادامه ترکیبی از صحنه‌های قدیمی و جدید را به نمایش گذاشته که نه تنها اکشن هستند، بلکه المان‌های طنز را هم در خود جای داده‌اند.

اخیراً اطلاعاتی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه بری لارسون (Brie Larson) از بازخوردهای منفی گروهی از طرفداران مارول خسته شده و خواهان خروج از MCU در سریع‌ترین زمان ممکن است. این اتفاق در حالی رخ داده که طبق شایعه‌ها، کاپیتان مارول بعنوان یکی از چهره‌های اصلی انتقامجویان در آثار آینده انتخاب شده است.

فیلم The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا