1%
  • 9/10

جیمز گان شخصیت اصلی سریال Creature Commandos را معرفی کرد

جدیدترین اثر دی سی در راه است

جیمز گان شخصیت اصلی سریال Creature Commandos را معرفی کرد ۰ ۲۴ دی ۱۴۰۲ تلویزیون کپی لینک
شخصیت اصلی سریال Creature Commandos

جیمز گان، مدیر استودیو دی سی، در پاسخ به یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads نام شخصیت اصلی سریال Creature Commandos را فاش کرد.

Superman: Legacy اولین فیلم فرنچایز DC Universe است که روی پرده نقره‌ای می‌آید اما قبل از آن طرفداران می‌توانند پای تماشای یک سریال به نام Creature Commandos بنشینند. این اثر یک انیمیشن بوده و بصورت اختصاصی برای سرویس استریم Max ساخته می‌شود. همچنین جیمز گان (James Gunn)، مدیر استودیو دی سی، از دست اندرکاران سریال است.

طبق اندک اطلاعات موجود، سریال Creature Commandos درباره گروهی از هیولاها و موجودات عجیب الخلقه است که از سوی آماندا والر ماموریتی ویژه را دریافت کرده‌اند. نام این گروه در کمیک بوک‌ها با جنگ جهانی دوم گره خورده اما جیمز گان چندی پیش فاش کرد اتفاقات اقتباس سریالی در زمان حال رخ می‌دهد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads چندی پیش از جیمز گان پرسید برای کدام شخصیت سریال Creature Commandos بیشتر از همه هیجان زده است. فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی در پاسخ گفت:

عروس (The Bride) شخصیت ویژه‌ای است. همه شخصیت‌ها را دوست دارم اما عروس از بسیاری جهات شخصیت اصلی است.

The Bride با الهام از فیلم Bride of Frankenstein خلق شد و نخستین بار در سال ۲۰۱۱ میلادی به صفحات کمیک بوک دی سی آمد. مانند آنچه در فیلم‌های قدیمی دیده بودیم، میان او و فرانکنشتاین رابطه‌ای عاشقانه برقرار است. همچنین از قدرت‌ها و قابلیت‌های او می‌توان به جاودانگی، قدرت ابرانسانی، تحمل ابرانسانی، مهارت در تیراندازی و مبارزات تن به تن اشاره کرد.

اگرچه سریال Creature Commandos در قالب انیمیشن تولید می‌شود، برخی از شخصیت‌های آن در آثار لایو اکشن بازخواهند گشت. تا به این لحظه بازگشت دو شخصیت ریک فلگ و فرانکنشتاین بطور رسمی تایید شده است. در انتها، سریال جدید دی سی فعلاً تاریخ انتشار دقیقی نداشته و تنها می‌دانیم در ماه‌های پایانی سریال جاری میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments