آیا انتشار سریال Creature Commandos با تاخیر مواجه می‌شود؟

جیمز گان پاسخ می‌دهد

انتشار سریال Creature Commandos

جیمز گان (James Gunn)، فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی، اخیراً به سوالی پیرامون احتمال تاخیر در انتشار سریال Creature Commandos پاسخ داده است.

اگر Blue Beetle را نادیده بگیریم، فرنچایز DC Universe با اکران جدیدترین اقتباس سینمایی سوپرمن، یعنی Superman: Legacy به دنیای لایو اکشن قدم خواهد گذاشت؛ اثری که برای اکران در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه ریزی شده است. البته طرفداران نیازی ندارند برای تماشای اثری از DCU دو سال دیگر منتظر بمانند؛ زیرا در آینده نزدیک شاهد انتشار یک انیمیشن سریالی با محوریت فرنچایز مزبور خواهیم بود.

انیمیشن Creature Commandos بر اساس گروهی به همین نام در کمیک بوک‌های دی سی ساخته شده است. در حال حاضر جزئیات چندانی از داستان در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم اتفاقات حول محور گروهی متشکل از انسان‌ها و هیولاها به فرماندهی آماندا والر می‌چرخد. همچنین بنظر می‌رسد داستان در جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد. در ضمن، شان گان (Sean Gunn) و وایولا دیویس (Viola Davis) برای ایفای نقش‌های خود، یعنی ویسل و والر بازمی‌گردند.

جیمز گان فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی بوده و همراه با پیتر سفرن (Peter Safran) مدیریت DCU را بر عهده دارد. او بر عکس بسیاری از کارگردانان فعالیت مستمری در شبکه‌های اجتماعی داشته و حتی به سوالات کاربران درباره پروژه‌های آتی پاسخ می‌دهد. گان اخیراً به سوالی پیرامون احتمال تاخیر در انتشار سریال Creature Commandos جوابی ارائه داده است. به هر حال، اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی تقریباً همه پروژه‌ها را عقب انداخته‌ و طرفداران نگران هستند:

این اثر انیمیشنی بوده و به همین دلیل، ارتباطی با اعتصاب‌ها ندارد. مشغول کار روی آن هستیم. فکر می‌کنم از چیزی که مخاطبان انتظارش را دارند متفاوت خواهد بود.

فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی معتقد هستند دستمزدی که به آن‌ها داده می‌شود، به هیچ وجه منصفانه نیست. به همین دلیل، از ادامه همکاری با استودیوهای خودداری کرده که نتیجه آن توقف پروژه‌ها بوده است. برای مثال می‌توان به The Penguin، اسپین آف فیلم The Batman و سریال Superman & Lois اثر شبکه The CW اشاره کرد.

سریال Creature Commandos از هشت قسمت تشکیل شده و در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی به سرویس استریم مکس (HBO Max سابق) خواهد آمد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا