بازی The Elder Scrolls Online از امروز تا دو هفته رایگان خواهد بود

فرصت مناسبی برای تجربه‌ مقدمه بسته‌ی الحاقی ‌Greymoor خواهید داشت

بازی The Elder Scrolls Online از امروز تا دو هفته رایگان خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی The Elder Scrolls Online رایگان

شرکت بتزدا اعلام کرد به مدت محدودی کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی می‌توانند بازی The Elder Scrolls Online را به صورت رایگان تجربه کنند.

در روزهایی که به‌خاطر ویروس کرونا همه در خانه مانده‌اند، زمان مناسبی برای انجام بازی‌هایی است که تا به‌حال فرصت تجربه‌شان را نداشته‌ایم. استودیوهای بازی‌سازی یکی از پس دیگری برای حمایت از مقابله با COVID-19 برخی از عناوین خود را به صورت رایگان یا با تخفیف‌های ویژه در اختیار مردم قرار می‌دهند. شرکت بتزدا هم به همین قاعده، بازی محبوب The Elder Scrolls Online را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار داده است تا بتوانند بهترین اوقات ممکن را در خانه تجربه کنند.

خبر خوب دیگر آن است که این اتفاق مصادف با رویداد Anniversary Jubilee خواهد بود که برای بازیکنان فرصت دریافت XP دو برابر و پاداش‌های مخصوصی را خواهد داد. همچنین بخش مقدمه‌ی چپتر Greymoor که ۲۹ اردیبهشت برای PC و ۱۳ خرداد برای PS4 و XOne منتشر می‎شود، برای کاربران The Elder Scrolls Online رایگان خواهد بود. از طرفی دیگر، نسخه‌ی استاندارد و چپتر Elsewyr تا ۲۷ فروردین (۱۵ آپریل) دارای تخفیف بی‌نظیری خواهند بود.

تجربه‌ی Greymoor به صورت رایگان Elder Scrolls Online اتفاق هیجان‌انگیزی شمرده می‌شود. این چپتر بازیکن را به Blackreach می‌رساند تا با Icereach Coven روبه‌رو شود و در نهایت داستان جدیدی را در Dark Heart of Skyrim رقم خواهد زد.

فرصت دانلود رایگان Elder Scrolls Online محدود است و از همین امروز شروع می‌شود. کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تا ۲۵ فروردین (۱۳ آپریل) فرصت خواهند داشت. توجه داشته باشید که این بازی در فروشگاه استیم فقط تا ۱۸ فروردین (۶ آپریل) رایگان خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا