#مهسا_امینی

بازی Lara Croft Go برای پلتفرم موبایل رایگان شد

هدیه‌ی اسکوئر انیکس برای کسانی که در خانه می‌مانند

بازی Lara Croft Go برای پلتفرم موبایل رایگان شد مهسا سپاهی ۰ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Lara Croft Go

اسکوئر انیکس در ادامه‌ی حمایت خود از مقابله با ویروس کرونا، بازی پازلی Lara Croft Go را به مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داد.

Lara Croft Go یک بازی پازلی ماجراجویی از مجموعه‌ی Tomb Raider شمرده می‌شود که شرکت اسکوئر انیکس در سال ۲۰۱۵ آن را تولید کرده است. در این بازی پازلی، مجموعه‌ای از معماهای باستانی نهفته است که با کشف و ماجراجویی در آن، بازیکن می‌تواند به اسرار گذشتگان پی ببرد و با چالش‌های مرگباری روبرو شود.

همان‌طور که می‌دانید به خاطر شیوع جهانی ویروس کرونا، به مردم توصیه شده که در خانه بمانند تا جلوی چرخه‌ی انتقال این ویروس گرفته شود. اخیرا اسکوئر انیکس در راستای این موضوع، برای روحیه بخشیدن به کسانی که خانه‌نشین هستند، اقداماتی انجام داده و تعدادی از بازی‌های خود را به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داده است. مدتی پیش اسکوئر انیکس اعلام کرد عناوین Tomb Raider و Lara Croft and the Temple of Osiris به مدت محدودی در فروشگاه استیم به صورت رایگان در دسترس هستند. حالا این شرکت در توییتر خود اعلام کرده که بازی Lara Croft Go در تاریخ معینی به صورت رایگان برای پلتفرم موبایل قابل دسترسی است. به نظر می‌رسد این شرکت همچنان قصد دارد به نوبه‌ی خود در مبارزه با ویروس کرونا نقش داشته باشد و به صبر و استقامت مردم کمک کند.

قابل ذکر است که Lara Croft Go برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی هم در دسترس قرار دارد اما رایگان نیست. البته نسخه‌ی PC این بازی پازلی در فروشگاه استیم، هم اکنون با تخفیف مناسبی قابل خریداری است. بازی پازلی Lara Croft Go از ۸ فروردین تا ۱۴ فروردین (۲۷ مارس تا ۲ آوریل)، برای پلتفرم موبایل به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا