بازی Tomb Raider در فروشگاه استیم رایگان شد

هدیه‌ی اسکوئر انیکس برای کسانی که در خانه می‌مانند

بازی Tomb Raider در فروشگاه استیم رایگان شد مهسا سپاهی ۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Tomb Raider

شرکت اسکوئر انیکس در پاسخ به ویروس همه‌گیر کرونا، بازی Tomb Raider را به صورت رایگان برای زمانی محدود در اختیار عموم قرار می‌دهد.

افراد زیادی در سراسر دنیا خود را به خاطر شیوع ویروس کرونا در خانه قرنطینه کرده‌اند تا از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنند. در پی این مسئله، شرکت اسکوئر انیکس این تلاش‌ها را گرامی داشته و ریبوت Tomb Raider محصول سال ۲۰۱۳ و  بازی Lara Croft and the Temple of Osiris را برای مدت زمان محدودی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است.

در پی ماجراهای ویروس کرونا و در خانه ماندن مردم، Square Enix در صفحه‌ی رسمی توییتر خود پستی را منتشر و اعلام کرده که قصد دارد هدیه‌ای به مردم بدهد تا بتوانند لحظات خوبی را در خانه سپری کنند. بعد از انتشار Tomb Raider در سال ۲۰۱۳، دو عنوان دیگر در ادامه‌ی این بازی با نام‌های Rise of the Tomb Raider و Shadow of the Tomb Raider منتشر شد که در حال حاضر هر دو با تخفیف به فروش می‌رسند اما هیچ کدام از آن‌ها تا کنون به صورت رایگان و با تخفیف ۱۰۰ درصدی عرضه نشده‌اند.

نکته‌ی جذاب هدیه‌ی اسکوئر انیکس، سال انتشار این بازی است که با توجه به عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۳، دارندگان سیستم‌هایی با مشخصات ضعیف‌تر هم می‌توانند Tomb Raider را تجربه کنند. از طرفی دیگر، پس از تمام شدن مدت زمان مشخص شده، اگر Tomb Raider محصول سال ۲۰۱۳ و Lara Croft and the Temple of Osiris را به فهرست بازی‌های خود اضافه کرده باشید، می‌توانید برای همیشه آن‌ها را به صورت رایگان تجربه کنید.

از Lara Croft and the Temple of Osiris هم نباید چشم‌پوشی کرد. با وجود انتقادات گوناگونی که از این بازی در استیم دیده می‌شود، این عنوان ارزش تجربه شدن را دارد و می‌تواند اوقات خوشی را برای شما فراهم کند. قابل ذکر است که این بازی با همکاری سه نفر دیگر از دوستانتان بسیار ساده‌تر خواهد بود.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این هدایا تنها تا ۴ فروردین (۲۳ مارس) فرصت دارید، پس برای اضافه کردن آن‌ها به لیست بازی‌های خود در استیم عجله کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا