#مهسا_امینی

بازی The Elder Scrolls Online: Greymoor توسط بتزدا معرفی شد

بازگشت به دنیای Skyrim

The Elder Scrolls Online: Greymoor

به تازگی شرکت بتزدا بسته توسعه دهنده جدید The Elder Scrolls Online: Greymoor را معرفی کرده که قرار است در سال جاری میلادی منتشر شود.

موجوداتی شرور و باستانی با هدف تغذیه از ارواح از اعماق سیاهی ظهور می‌کنند و موج تاریکی از هیولاها به سمت Blackreach حرکت خواهند کرد. موجودات شرور تهدید می‌کنند که Tamriel را در تاربکی فرو خواهد برد و شما بعنوان بازیکن باید مانع این اتفاق شوید.

اخیرا کمپانی بتزدا اثر جدید The Elder Scrolls Online: Greymoor، اکسپنشن MMO که قرار است برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی منتشر شود را، معرفی کرده است. رونمایی از این بسته بازگشت به قلب تاریک دنیای Skyrim را معنی می‌دهد که برای طرفداران این عنوان، قطعا هیجان‌انگیز خواهد بود. این اکسپنشن به طور خاص در تاریخ ۲۹ اردیبهشت سال ۹۹ (۱۸ می) برای رایانه‌های خانگی منتشر می‌شود. همچنین برنامه‌ای برای انتشار Greymoor روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در نظر گرفته شده و در تاریخ ۱۳ خرداد سال ۹۹ ( ۴ ژانویه) قرار است بر این دو کنسول خانگی عرضه شود. از طرفی نسخه گوگل استادیا این عنوان در دست ساخت قرار دارد اما هنوز صحبتی درمورد تاریخ انتشار آن نشده است. بجز Greymoor، بسته الحاقی دیگری در سه ماه اول 2020 منتشر خواهد شد که Harrowstorm نام دارد و در آن دو سیاه‌چاله جدید به بازی اضافه می‌شود که این سیاه‌چاله‌ها قرار است داستان Skyrim را به سمت Greymoor ببرند.

طبق گفته‌های بتزدا، منطقه جدیدی به بازی اضافه خواهد شد که Skyrim غربی نام دارد که محل جدیدی برای کشف و ماجراجویی خواهد بود و خط داستانی آن منطقه، حال و هوای گوتیک دارد. همچنین سیستم جدیدی به بازی اضافه می‌شود که بازیکن باید در طول ماجراجویی خود به‌دنبال غنایم و چیزهای با ارزش باستانی باشد تا در طول بازی از آن‌‌ها استفاده کند.

عنوان Greymoor بیش‌از ۳۰ ساعت محتوای جدید را در خود جای داده تا طرفداران دنیای Skyrim، بار دیگر به جستجو شگفتی‌ها و مبارزه با شیاطین بپردازند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا