نسخه دیجیتال فیلم The Batman چه زمانی منتشر می‌شود؟

تاریخ انتشار نسخه بلوری بتمن زودتر از آنچه که تصور می‌کردیم، اعلام شد

تاریخ انتشار نسخه دیجیتال فیلم The Batman

کمپانی برادران وارنر سخت در تلاش است تا فرنچایز بتمن ابرقهرمان محبوب خود را در داخل و خارج از دنیای توسعه یافته دی‌سی گسترش دهد. یکی از اقدامات اخیر این استودیو در رابطه با بروس وین ساخت فیلم The Batman ساخته مت ریوز بود که سرانجام پس از تاخیرهای به ظاهر بی شمار در چند سال گذشته توسط سینماها‌ی سراسر جهان اکران شد. در فلیم جدید بتمن رابرت پتینسون در نقش بروس وین ظاهر شده و بسیاری از شخصیت‌های محبوب فرنچایز بتمن در این اثر نیز حضور دارند. 

تا کنون، این فیلم از نظر منتقدین موفقیت چشمگیری داشته و در گیشه و باکس‌آفیس هم بسیار موفق عمل کرده است. پتینسون با یک برداشت جدید و آینده‌نگر از بتمن، راه این فرنچایز تازه را پیشروی می‌کند، زیرا او به لطف ریدلر پل دانو و پنگوئن کالین فارل، در همان ابتدا درگیر جرم و جنایت شده و سخت مشغول دفاع از شهر گاتهام است. 

به نظر می‌رسد که بتمن با بودجه هنگفت و انتظارات بالا وارد بازار شده است و نکته جالب این است که در همان ابتدای اکران خود بسیار موفق عمل کرده است. موفقیتی که ظاهرا تا هفته آینده هم ادامه خواهد داشت. علاوه بر این موضوع، طرفداران بتمن در ماه‌های آینده قادر خواهند بود تا نسخه دیجیتال فلیم The Batman را در شبکه‌های استریم تماشا کنند. 

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم بتمن

تاریخ انتشار نسخه دیجیتال فیلم The Batman

وب‌سایت بریتانیایی Zavvi اخیرا خبری را نتشر کرده که از تاریخ انتشار نسخه دیجیتال فیلم بتمن می‌گوید. این وب‌سایت بریتانیایی عنوان کرد که دیسک بلوری بتمن در تاریخ در ۱۳ ژوئن سال ۲۰۲۲ مصادف با دوشنبه ۲۳ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد. این وبسایت حین انتشار خبر مذکور، تصویری تبلیغاتی از قهرمان رابرت پتینسون همراه با بت‌موبایل در پشت سر او در پس‌زمینه شهر گاتهام وجود داشت.

با توجه به اینکه The Batman تنها در هفته گذشته در سینماها اکران شده است، دیدن تاریخ اکران Blu-ray که به زودی پس از اولین نمایش درج شده است، کمی تعجب آور است. 

طرفداران MCU در حال حاضر منتظر انتشار Blu-ray برای Spider-Man: No Way Home هستند، که در ماه آوریل و پس از اینکه فیلم برای اولین بار در اواسط دسامبر ۲۰۲۱ به سینماها آمد. 

با توجه به زمان اکران فیلم The Batman، این گزارش نشان می‌دهد که این فیلم تنها سه ماه پس از اولین نمایش خود در سینما، از طریق اکران خانگی در دسترس خواهد بود.

این مجموعه دیسک بدون شک با ویدیوهای پشت صحنه، مصاحبه‌ها و نگاه‌های بیشتر به فیلم ارائه می‌شود که با توجه به مدت زمان تقریباً سه ساعته فیلم، باید محتوای زیادی داشته باشد. اکنون، در حالی که طرفداران منتظر هستند تا از این فیلم در خانه خود لذت ببرند، با درخشش اولین DC پتینسون در پرده بزرگ، سالن‌ سینما‌ها همچنان مملو از جمعیت خواهند بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا