بازیگر جوکر در فیلم The Batman مجرم شناخته شد!

روح جوکر در وجود بری کیوگن زنده شد!

بازیگر جوکر در فیلم The Batman مجرم شناخته شد! نرگس کریمی پور ۱ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
بازیگر جوکر - بری کیوگن

بری کیوگن (Barry Keoghan) بازیگر نقش جوکر در فیلم بتمن – The Batman به جرم ضرب و شتم در North Dublin توسط پلیس ایرلند دستگیر شد. 

بری کیوگن که پیش‌تر در فیلم جدید بتمن به کارگردانی مت ریوز به ایفای نقش پرداخته بود، هفته گذشته به جرم ضرب و شتم و ابراز خشونت دستگیر شد. این هنرمند ۲۹ ساله پیش از فلیم بتمن در Eternals از دنیای سینمای مارول به عنوان درویگ حاضر شد. بری کیوگن که به عنوان یکی از بازیگران خوب ژانر ابرقهرمانی شناخته می‌شود که به تازگی پا به این عرصه نهاده، اکنون با دستگیر شدن توسط پلیس خبر ساز شده است. 

آخر هفته گذشته ساکنین منطقه‌ای در شهر دوبلین، پایتخت جمهوری ایرلند حدودا ساعت ۷ صبح با پلیس منطقه تماس گرفتند و گزارش دادند که بازیگر جوکر بری کیوگن در این محله به مزاحمت پرداخته و با فریاد‌های خود باعث ایجاد آلودگی صوتی و وحشت ساکنین شده است. 

پلیس منطقه فورا به محل حادثه عازم شده و بازیگر مذکور را دستگیر کرده است. پس از دستگیری، کیوگن به ایستگاه Coolock Garda منتقل شده و مورد بازجویی قرار گرفته است. با این حال هنوز هیچ اطلاعاتی از پاسخ‌های او به مامورین پلیس در دسترس نیست و استودیوهایی که با این هنرمند به همکاری می‌پردازند نیز هیچ عکس‌العملی به این اتفاق نشان نداده‌اند. 

سخنگوی پلیس ایرلند عنوان کرده است که در تاریخ دهم ماه آوریل ساعت شش و نیم صبح مردی حدودا بیست ساله به علت پرخاشگری و ایجاد مزاحمت توسط پلیس دستگیر شده و پس از ساعاتی بدون پرداخت جریمه، آزاد شده است. کیوگن دومین بازیگری است که زیر پرچم کمپانی برادران وارنر توسط پلیس دستگیر می‌شود و مشخصات پرونده جنایی او مشخص نیست. 

پیش از کیوگن، ازرا میلر (Ezra Miller) که بازیگر نقش فلش (Flash) در دنیای توسعه یافته دی‌سی است توسط پلیس دستگیر شد. به نظر می‌رسد اخیرا کمپانی برادران وارنر به علت حادثه‌هایی که بازیگران جوان این کمپانی ایجاد می‌کنند به شدت تحت فشار بوده اما هنوز هیچ بیانیه خاصی در رابطه با این دو بازیگر توسط برادران وارنر منتشر نشده است. 

تقابل این کمپانی در رابطه با ازرا میلر به شدت حساس‌تر از کیوگن است. میلر با ایفای نقش فلش در این در DCEU بار سنگینی را به دوش می‌کشد و با توجه به فیلم مورد انتظار فلش که از اهمیت بالایی در مسیر داستانی کل دنیای توسعه یافته دی‌سی دارد، شرایط را برای کمپانی برادران وارنر بسیار سخت کرده است.  

با این حال هنوز مشخص نیست که علت دقیق دستگیری کیوگن چه بوده و شاید دستگیری این هنرمند خسارت چندانی برای وارنر به دنبال نداشته باشد. صحنه حضور او در فیلم The Batman از نسخه نهایی حذف شده و مشخص نیست که برنامه دی‌سی برای این شخصیت چیست و چرا این صحنه از فیلم حذف شده است. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا