آیا اخراج ازرا میلر از کمپانی برادران وارنر حقیقت دارد؟

سرنوشت فلش چه خواهد شد؟

آیا اخراج ازرا میلر از کمپانی برادران وارنر حقیقت دارد؟ نرگس کریمی پور ۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ دی‌سی
چه کسی جایگزین ازرا میلر در DCEU خواهد شد؟

کمپانی وارنر در نهایت به رفتارهای ازرا میلر واکنش نشان داده و ظاهرا به فکر جایگزینی این هنرمند است. پس از انتشار خبر دستگیری ازرا میلر توسط پلیس هاوایی طرفداران به این فکر افتادند که آیا خبر اخراج میلر از کمپانی برادران وارنر حقیقت دارد یا نه!

با این حال به نظر می‌رسد که اوضاع برای این هنرمند چندان خوب نیست و سرنوشت بازیگر فلش هنوز مشخص نشده است. میلر پیش از این نیز به علت اعمال خشونت توسط پلیس دستگیر و خبرساز شده بود، با این حال به نظر می‌رسد که این بار شرایط فرق کرده و کمپانی برادران وارنر به شکل متفاوتی با این موضوع برخورد خواهند کرد.

جدیدترین فیلم فلش که توسط کمپانی برادران وارنر ساخته خواهد شد، در سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود و نقش مهمی در روایت داستان‌های DCEU خواهد داشت. اکنون با توجه به این موضوع طرفداران دنیای دی‌سی نگران سرنوشت این اثر هستن و مشخص نیست با دستگیر شدن بازیگر نقش اصلی سرنوشت این فیلم چگونه رقم خواهد خورد. این اولین باری نیست که اخبار عجیب و ترسناک از ازرا میلر منتشر می‌شود. در گذشته نیز این بازیگر یکی از اعضای فیلمبرداری خود کمپانی وارنر را مورد آزار قرار داده بود. همچنین پیش‌تر نیز یکی از طرفداران مشتاق را به شدت کتک زده و تا حدی خفه کرده بود.

با توجه به تصمیم کمپانی برادران وارنر در رابطه با اخراج جانی دپ از فرنچایز Fantastic Beasts بعید نیست که این اتفاق برای ازرا میلر نیز رخ ندهد. با توجه به مشکلات جانی دپ با همسر سابق خود امبر هرد کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت تا این بازیگر به شدت محبوب را علی رغم میل طرفداران این فرنچایز اخراج کند.

با این حال شرایط برای ازرا میلر حتی وخیم‌تر هم به حساب می‌آيد. زیرا طرفداران دنیای توسعه یافته دی‌سی معتقدند که این بازیگر چندان هم برای ایفا نقش بری آلن مناسب نیست و بهتر است بازیگر دیگری ایفای نقش او را برعهده بگیرد.
با توجه به شرایط پیش آمده به نظر می‌رسد که دی‌سی و برادران وارنر در حال مذاکره برای جایگزینی این بازیگر با شخص دیگری هستند و خوشبختانه تا زمان اکران این اثر زمان زیادی باقی مانده است و این کمپانی فرصت کافی برای ریشوت کردن این فیلم را خواهد داشت.

با این حال هنوز مشخص نشده که این کمپانی چه تصمیمی در رابطه با ازرا میلر گرفته و سرنوشت فلش چه خواهد شد. برادران وارنر می‌تواند به راحتی از گرنت گاستین (Thomas Grant Gustin) به جای میلر استفاده کند که طرفداران دی‌سی نیز بسیار مشتاق آن هستند. 

با این حال ممکن است وانر هیچ تصمیم خاصی برای این قضیه نگیرد و همچنان فعالیت خود را با میلر ادامه دهد، زیرا اگرچه بسیاری از طرفداران خواستار حذف و اخراج امبر هرد از فرنچایز آکوا شدند اما او همچنان در این اثر به ایفای نقش خواهد پرداخت، اما با این حال نمی‌توان منکر این قضیه شد که دستگیری میلر توسط پلیس شرایط را دشوارتر کرده است. 

 
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا