جدیدترین پوستر از تقابل انتقام جویان و مردان ایکس توسط طرفداران ساخته شد

زنده شدن کراس اوری رویایی!

جدیدترین پوستر از تقابل انتقام جویان و مردان ایکس توسط طرفداران ساخته شد پارسا خلیلی ۴ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ مارول
تقابل انتقام جویان و مردان ایکس

به‌تازگی یکی از طرفداران پوستری جذاب طراحی کرده که تقابل رویایی انتقام جویان و مردان ایکس را به تصویر می‌کشد.

بعد از ۳۲ فیلم سینمایی، ۷ فیلم کوتاه و ۱۲ مجموعه تلویزیونی، دنیای سینمایی مارول هنوز مردان ایکس و سایر جهش‌یافته‌ها را به‌طور رسمی معرفی نکرده است. در حال حاضر تنها کامالا خان از سریال Ms. Marvel، آقای جاودانه از سریال She-Hulk: Attorney at Law و نیمور از دنباله Black Panther: Wakanda Forever به‌عنوان جهش‌یافته شناخته شده‌اند. خوشبختانه به‌دنبال ادغام شدن فاکس قرن بیستم با دیزنی، استودیو مارول توانسته با آزادی عمل بیشتری برای معرفی مردان ایکس و جهش‌یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول برنامه‌ریزی کند.

با توجه به اینکه اکران فیلم مولتی‌ورسی Deadpool 3 به‌خاطر اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) باری دیگر به‌تعویق افتاده و جستجو برای یافتن نویسنده ریبوت سینمایی X-Men نیز به‌تازگی آغاز شده، دیدن مردان ایکس در کنار سایر قهرمانان دنیای سینمایی مارول در آینده نزدیک غیرممکن است. به‌همین خاطر یکی از طرفداران پوستری با الهام از جلد کمیک Avengers vs X-Men Vol.1 طراحی کرده و تقابل رویایی انتقام جویان و مردان ایکس را به تصویر کشیده است.

از معرفی مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول چه می‌دانیم؟ ماه گذشته استودیو مارول سکوت چهار ساله خود را شکست و در گزارش ددلاین از جستجو برای یافتن نویسنده برای نگارش فیلمنامه ریبوت مردان ایکس خبر داد. اینطور که پیداست، کوین فایگی (Kevin Feige) پاییز امسال با نویسنده‌های مختلف ملاقات خواهد داشت تا ایده‌هایشان را برای اولین فیلم مورد انتظار مردان ایکس بشنود. جالب اینجاست که این به‌روزرسانی هیجان انگیز صحت داشتن یکی از بزرگترین تئوری فاز هفتم دنیای سینمایی مارول را تایید می‌کند.

در واقع با توجه به اینکه فازهای اول تا سوم به‌عنوان حماسه بی‌نهایت و فازهای چهارم تا ششم به‌عنوان حماسه مولتی‌ورس شناخته می‌شوند، پیش‌بینی می‌شد که فازهای هفتم تا نهم نیز حماسه جهش‌یافته‌ها (The Mutants Saga) نام بگیرند، زیرا با نابود شدن کانگ فاتح و برقراری نظم مولتی‌ورس در پایان فاز ششم، مارول به داستانی جدید نیاز پیدا خواهد کرد تا بتواند فرانچایز خود را گسترش بدهد و چه داستانی بهتر از مردان ایکس که نقشی پررنگ در تاریخ هشتاد ساله مارول کمیکس داشته‌اند.

برای اینکه جهش‌یافته‌ها و مردان ایکس به بهترین شکل ممکن به دنیای سینمایی مارول معرفی شوند، ریبوت سینمایی مردان ایکس باید آغازگر فاز هفتم باشد، چراکه اینگونه مارول می‌تواند به‌مدت چند سال داستان‌های جذاب بیشماری روایت کند و ضمن گسترش هرچه بیشتر فرانچایز خود، مخاطبان بیشتری را با مردان ایکس آشنا کند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا