فیلمنامه Superman: Legacy ظاهراً درباره تقابل سوپرمن و دیگر ابرقهرمان‌ها است

دردسرهای معروف نبودن!

فیلمنامه Superman: Legacy

در صورتی که اطلاعات لو رفته صحت داشته باشد، بخشی از فیلمنامه Superman: Legacy احتمالاً درباره تقابل سوگرمن و دیگر ابرقهرمان‌ها است.

جیمز گان (James Gunn) یک فیلمساز آمریکایی بوده و مجموعه Guardians of the Galaxy را در پرونده هنری خود دارد. او هم اکنون روی ریبوت مجموعه Superman کار می‌کند که حکم افتتاحیه را برای فرنچایز DC Universe خواهد داشت. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم اینبار دوران کودکی و نوجوانی کلارک کنت مورد کندوکاش قرار نمی‌گیرد. همچنین حضور تعدادی از اعضای گروه The Authority مانند گای گاردنر تایید شده است.

یکی از اکانت‌های شبکه اجتماعی ایکس با نام The Eighth ViewerAnon شناخته شده و اخیراً به اطلاعاتی از فیلمنامه Superman: Legacy دست یافته است. اینطور که بنظر می‌رسد، مخاطبان در بخشی از فیلم شاهد تقابل کلارک کنت و اعضای The Authority خواهیم بود:

سوپرمن روزهای ابتدایی فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود را پشت سر می‌گذارد و چندان شناخته شده نیست. رونمایی بزرگ از او در خاورمیانه رخ می‌دهد، جایی که گروه‌های تروریستی به یک تکنولوژی متعلق به سیاره کریپتون دست پیدا کرده‌اند.

والر و سم لین اعضای The Authority را می‌فرستند تا ماجرا را بررسی کنند و آن‌ها هم سوپرمن را مقصر می‌دانند. سوپرمن در Fortress of Solitude [مخفیگاهش] از وجود تکنولوژی کریپتونی مطلع شده بود و امیدوار است تکه گم شده معما برای کشف هویتش باشد. شخصیت منفی اصلی هم برینیاک است که در پشت پرده همه اتفاقات قرار دارد.

The Eighth ViewerAnon افشاگر مشهور و قابل اعتمادی به شمار نمی‌رود اما قبلاً دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، دیگر افشاگر فیلم و سریال، جزئیات نسبتاً مشابهی را به اشتراک گذاشته بود. البته او تاکید داشت سوپرمن برای توقف جنگی که در خاورمیانه آغاز شده به این منطقه می‌آید و هیچ اشاره‌ای به تکنولوژی کریپتونی نداشت.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Superman: Legacy در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا