تصاویری از سریال Stargirl منتشر شد

برک بسینجر در راه قهرمانی

تصاویری از سریال Stargirl

شبکه‌ی The CW به تازگی تصاویر جدیدی از سریال Stargirl از دنیای DC منتشر کرد.

Stargirl نام یک ابرقهرمان خیالی از دنیای کمیک بوک DC است که اولین بار در سال ۱۹۹۹ توسط Geoff Johns و Lee Moder خلق شد. نام واقعی او در کمیک بوک‌ها کورتنی ویتمور است که در روایت‌های مختلف او جزو تیم‌هایی نظیر Suicide Squad ،Young Justice و Justice League بود.

شرکت برادران وارنر تصمیم دارد تا این ابرقهرمانان را در قالب یک مجموعه‌ی تلویزیونی به طرفداران نشان دهد. سریال Stargirl با هنرنمایی برک بسینجر در نقش اصلی آن، بعد از یک هفته تاخیر در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۹ می ۲۰۲۰ میلادی) روی شبکه‌ی خانگی The CW پخش می‌شود. حال این شبکه تصاویر تازه‌ای از سریال Stargirl منتشر کرده است که در بیشتر آن‌ها شخصیت‌های کلیدی این مجموعه دیده می‌شود.

از بازیگران حاضر در این سریال ابرقهرمانانه می‌توان به برک بسینجر در نقش Stargirl، اوت مونریال در نقش Wild Cat، آنجلیکا واشنگتن در نقش Doctor Mid-Nite، کامرون گلمن در نقش Hourman، نیل جکسون در نقش Icicle و لوک ویلسون در نقش Pat Dugan اشاره کرد. داستان این فیلم در مورد دختری به نام کورتنی ویتمور بوده که بعد از این که مادرش با مرد دیگری ازدواج می‌کند. آن‌ها برای شروع یک زندگی جدید به شهر دیگری نقل مکان می‌کند. در این راه ویتمور متوجه می‌شود که ناپدری او قبلا قهرمان بود و حال تصمیم دارد که خود او هدایت گروه قهرمانان را به دست بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا