احتمال حضور دو بازیگر مشهور دیگر در فصل دوم The Mandalorian وجود دارد

طرفداران هیجان‌زده هستند

The Mandalorian

در صفحه‌ی اجتماعی Star Wars: The Mandalorian اطلاعات تازه‌ای از بازیگرهای جدید فصل دوم این عنوان منتشر شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده، رزاریو داوسن (Rosario Dawson) و تیموتی اولیفنت (Timothy Olyphant) در فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian نقش‌آفرینی می‌کنند. این عنوان پرطرفدار قرار است در پایان ماه میلادی بازگردد و ماجرای جدیدی را همراه با هنرپیشه‌های جدید، به تصویر بکشد. خبر حضور این دو بازیگر هواداران را خوشحال کرده اما این موضوع هنوز رسما تایید نشده است.

در حالی که شایعات زیادی در مورد حضور این دو بازیگر در فصل دوم به گوش می‌رسد، Gina Carano می‌گوید مخاطبان نباید تمام شایعات را باور کنند. این درحالی است که در اینستاگرام دیزنی پلاس دانمارک، این خبر تایید شده است. علاوه‌بر این، به‌تازگی عکس‌هایی از فصل دوم سریال Mandalorian منتشر شده که حضور برخی شخصیت‌ها را در فصل جدید تایید می‌کند. یکی از این شخصیت‌ها، بیبی یودا است که در عکس‌های منتشر شده حضور دارد. از طرفی دیگر، به نظر می‌رسد گریف کارگا (Greef Karga)، کارا دون (Cara Dune) و دین جارین (Din Djarin) در حال انجام یک ماموریت هستند. عکس‌ها را از اینجا می‌توانید ببینید.

لازم به ذکر است که هنوز به صورت رسمی لیست بازیگران فصل دوم Star Wars: The Mandalorian اعلام نشده، اما با توجه به اخبار اخیر می‌توانیم به ایفای نقش رزاریو داوسن (Rosario Dawson) و تیموتی اولیفنت (Timothy Olyphant)  در فصل جدید، امیدوار باشیم.

فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار Star Wars: The Mandalorian مانند فصل اول، قرار است از سرویس اشتراکی محبوب دیزنی پلاس پخش شود. همچنین پس از انتظار بسیار، سرانجام مدتی پیش تاریخ انتشار فصل دوم این سریال هیجان‌انگیز مشخص شد. طبق گفته‌ی سازندگان و اطلاعات منتشر شده، مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از سرویس استریم Disney Plus پخش شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا