تصاویر جدید فصل دوم Mandalorian | بیبی یودا بازمی‌گردد؟

ماموریت تازه‌ای درکار است

Mandalorian

اولین تصویر رسمی فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian، از حضور برخی از کاراکترهای این سریال خبر می‌دهد.

اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان تحت عنوان The Mandalorian، سال گذشته همراه با لانچ سرویس اشتراکی دیزنی پلاس، پخش شد. داستان این سریال در دنیای جنگ ستارگان، اثر جورج لوکاس، اتفاق می‌افتد و به زمان پنج سال پس از حوادث فیلم بازگشت جدای برمی‌گردد. این سری جذاب با استقبال نسبتا زیادی مواجه شده و توانسته بینندگان زیادی از جمله طرفداران جنگ ستارگان را به خود جذب کند.

به‌تازگی عکس‌هایی از فصل دوم سریال Mandalorian منتشر شده که حضور برخی شخصیت‌ها را در فصل جدید تایید می‌کند. یکی از این شخصیت‌ها، بیبی یودا است که در عکس‌های منتشر شده حضور دارد. از طرفی دیگر، به نظر می‌رسد گریف کارگا (Greef Karga)، کارا دون (Cara Dune) و دین جارین (Din Djarin) در حال انجام یک ماموریت هستند. با توجه به موفقیت فصل اول سریال، انتظار می‌رود فصل جدید Mandalorian اتفاق خوبی را برای طرفداران رقم بزند و آن‌ها را از این مجموعه راضی نگه‌دارد. هرچند، هنوز اطلاعاتی از داستان فصل دوم منتشر نشده است.

فصل دوم مجموعه‌ی تلویزیونی Mandalorian مانند فصل اول، قرار است از سرویس اشتراکی دیزنی پلاس پخش شود. همچنین پس از انتظار بسیار، سرانجام مدتی پیش تاریخ انتشار فصل دوم The Mandalorian مشخص شد. طبق گفته‌ی سازندگان، قرار است در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان امسال) از سرویس استریم Disney Plus پخش شود. همچنین به‌زودی شاهد انتشار اولین تریلر از فصل دوم این سریال هم خواهیم بود.

لازم به ذکر است که برایس دالاس هاوارد مدتی پیش مصاحبه‌ای با وب سایت Collider انجام داد و در بخشی از صحبت‌های خود تایید کرد در تیم کارگردانی فصل دوم The Mandalorian عضو بوده و یکی از قسمت‌های این سریال لایو اکشن را ساخته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا