#مهسا_امینی

برایس دالاس هاوارد حضور در تیم کارگردانی فصل دوم The Mandalorian را تایید کرد

او علاقه‌ی بسیاری به کار روی پروژه‌های تخیلی دارد

تیم کارگردانی فصل دوم The Mandalorian

برایس دالاس هاوارد در تیم کارگردانی فصل دوم The Mandalorian حضور داشته و یکی از قسمت‌های این سریال مورد انتظار را ساخته است.

برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) که در یک خانواده‌ی هنردوست متولد شده بود، اواخر دهه‌ی دوم زندگی خود وارد عرصه‌ی بازیگری در تئاتر شد. عملکردش در نمایش As You Like It توجه ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) را به خود جلب کرد و باعث شد او را برای یکی از نقش‌های اصلی فیلم The Village انتخاب کند. هاوارد به خوبی از پس نقش خود برآمد و توانست نامش را بر سر زبان‌ها بیاندازد. او طی سال‌های بعد در آثار قابل‌توجهی از جمله Spider-Man 3 و Terminator Salvation حضور یافت اما نقش‌آفرینی‌اش در Jurassic World باعث شد تا شهرتی جهانی پیدا کند.

اگر چه بسیاری از سینمادوستان او را به عنوان یک بازیگر می‌شناسند اما برایس دالاس هاوارد در زمینه‌ی کارگردانی هم فعالیت می‌کند. او در سال ۲۰۱۳ فیلم تلویزیونی Call Me Crazy: A Five Film را برای شبکه‌ی لایف‌تایم ساخت و پس از آن هم مستند Dads را برای سرویس اشتراکی اپل تی‌وی پلاس کارگردانی کرد. این محصول سعی دارد مفهوم پدر بودن را به کمک تعدادی از سلبریتی‌ها از جمله ویل اسمیت (Will Smith) و جیمی کیمل (Jimmy Kimmel) به تصویر بکشد. در پرونده‌ی حرفه‌ای هاوارد کارگردانی یکی از قسمت‌های فصل اول سریال The Mandalorian هم دیده می‌شود. قسمتی که او جلوی دوربین برد، Sanctuary نام دارد.

برایس دالاس هاوارد اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود تایید کرد در تیم کارگردانی فصل دوم The Mandalorian عضو بوده و یکی از قسمت‌های این سریال لایو اکشن را ساخته است. او در ادامه‌ی صحبت‌های خود به پروژه‌هایی پرداخت که از کار کردن روی آن‌ها لذت می‌برد و از قضا اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان هم یکی از آن‌ها است:

یکی از قسمت‌های فصل دوم The Mandalorian را کارگردانی کرده‌ام و اکنون آماده است. اتفاق شگفت‌انگیزی بود و بی‌صبرانه منتظرش انتشارش در ماه‌های پایانی سال جاری هستم.

در بحث کارگردانی، عاشق پروژه‌هایی هستم که نیازمند همکاری بالا و استفاده از فناوری‌های جدید باشد. اگر هم در ژانر تخیلی قرار بگیرد و به یک فرنچایز پرطرفدار تعلق داشته باشد، پروژه‌ی ایده‌آلی برای من خواهد بود؛ پروژه‌ای که حس‌های خوبی را انتقال می‌دهد.

برایس دالاس هاوارد تنها فردی نیست که حضورش در تیم کارگردانی فصل دوم The Mandalorian تایید شده است. پیش از این، پیتون رید (Peyton Reed) و رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) ساخت قسمت‌های جدید را تایید کرده بودند. از شاخص‌ترین آثار رید می‌توان Ant-Man و Ant-Man and the Wasp را نام برد. رودریگز هم در طول سال‌های فعالیت خود فیلم‌های موفقی از جمله From Dusk till Dawn و Sin City را ساخته است. در ضمن، سم هارگریو (Sam Hargrave) کارگردان فیلم Extraction هم در تیم تولید فصل دوم حضور داشته تا در طراحی و اجرای صحنه‌های اکشن کمک کند.

سریال The Mandalorian بدون تاخیر و در ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) از طریق سرویس دیزنی پلاس بازمی‌گردد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا