تماشا کنید: تریلر جدید فصل دوم The Mandalorian منتشر شد

انتظارها به پایان می‌رسد

بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره فصل دوم سریال Star Wars: The Mandalorian راهی دیزنی پلاس می‌شود.

این روزها عوامل The Mandalorian مشغول به پایان رساندن و آماده‌سازی فصل دوم این عنوان هستند تا بعد از مدت‌ها انتظار، طرفداران بتوانند آن را تماشا کنند. اولین قسمت از فصل دوم این سریال علمی تخیلی در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شود و ماجرای جدیدی از دنیای جنگ ستارگان را به تصویر می‌کشد.

مدتی پیش دیزنی و لوکاس فیلم وعده‌ی انتشار اطلاعات جدیدی درمورد The Mandalorian را به طرفداران داده بودند و هواداران انتظار یک تریلر جدید را می‌کشیدند. بالاخره در روز دوشنبه، ویدیوی جدیدی از فصل جدید این سریال مورد انتظار منتشر شد و جزئیات قابل توجه و هیجان‌انگیزی را به هواداران ارائه کرد.

با وجود آن‌که لیست بازیگران فصل دوم هنوز به طور کامل تایید نشده، اما در تریلر جدید شاهد حضور ساشا بنکس (Sasha Banks) هستیم. طبق اطلاعات منتشر شده، Giancarlo Esposito که نقش موف گیدیون را برعهده دارد، قرار است در فصل دوم حضور پررنگ‌تری داشته باشد. همچنین در فصل دوم، مندلورین و کودک به ماجراجویی و سفر خود ادامه داده و قرار است با متحدین و دشمنان مختلفی روبه‌رو شوند. از طرفی دیگر، جان فاورو و دیو فیلونی، کارگردان و نویسنده‌‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی The Mandalorian، در مورد فصل دوم این عنوان می‌گویند داستان این فصل قرار است ماجرای بزرگتری را به تصویر بکشد و همچنان هر قسمت از آن رنگ و بوی خاص خود را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی پرطرفدار The Mandalorian در تاریخ ۳۰ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۹ آبان ماه امسال) از دیزنی پلاس پخش می‌شود. اگر طرفدار این مجموعه‌ی تلویزیونی علمی تخیلی هستید و می‌خواهید از فصل دوم آن بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه از فصل دوم سریال مندلورین می‌دانیم را از سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا