نسخه‌ی دیجیتالی Final Fantasy VII Remake زودتر از موعد مقرر منتشر نخواهد شد

امکان تجربه‌ی بازی در روز دهم آوریل میسر است

نسخه‌ی دیجیتالی Final Fantasy VII Remake زودتر از موعد مقرر منتشر نخواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی دیجیتالی Final Fantasy VII Remake

طبق بیانیه‌ی شرکت Square Enix، نسخه‌ی دیجتالی بازی Final Fantasy VII Remake زودتر از موعد مقرر عرضه نخواهد شد.

کسانی که Final Fantasy VII Remake را به صورت فیزیکی پیش‌خرید کرده باشند، در برخی از مناطق اروپایی، چند روز زودتر بازی را دریافت خواهند کرد. این برنامه را شرکت بازیسازی Square Enix ترتیب داده تا بتواند از شیوع بیشتر ویروس کرونا پیشگیری کند.

حال بسیاری از پیش‌خریدکنندگان نسخه‌ی دیجیتالی بازی Final Fantasy VII Remake هم خواهان دسترسی زودتر به بازی هستند اما شرکت Square Enix در بیانیه‌ای جواب آن‌ها را رد کرد. در بیانیه آمده است که:

ما از درخواست‌های بسیاری برای دسترسی زودتر به بازی در برخی از مناطق مطلع هستیم. بخش عمده‌ای از محصولات ما در خرده فروشی‌های جهان، همچنان در تاریخ ۱۰ آوریل برای به پیش‌خرید کنندگان ارسال می‌شود.

همچنین کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی پیش‌خرید کرده‌اند، دقیقا در همین تاریخ می‌توانند بازی را دریافت کنند. تغییر در تاریخ انتشار دیجیتالی آن ممکن است، مشکلات قانونی برای ما به همراه داشته باشد. بنابراین در تاریخ ذکر شده بازی منتشر می‌شود.

از درک شما در این مورد بسیار ممنون هستیم.

در کنار این موضوع میزان حجم مورد نیاز بازی با توجه به تصاویری که کاربران از جلد بازی منتشر کرده‌اند، ۱۰۰ گیگ بوده و اگر قصد دانلود بازی را دارید، باید بدانید که شرکت سونی برای کنترل حجم ترافیک پلی‌‎استیشن در این روز‌ها، سرعت دانلود بازی را کاهش داده است.

Final Fantasy VII Remake به صورت رسمی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی)  برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا