#مهسا_امینی

سونی سرعت دانلود بازی‌های پلی‌استیشن را کاهش داد

دانلود بازی‌ها مدت زمان بیشتری خواهد گرفت

سونی سرعت دانلود بازی‌های پلی‌استیشن را کاهش داد نیکان صبوری ۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
سرعت دانلود پلی‌استیشن

شرکت سونی به صورت رسمی اعلام کرد که برای بهبود ترافیک، سرعت دانلود پلی‌استیشن را برای مدتی کاهش می‌دهد.

همانطور که می‌دانید با شیوع بیشتر ویروس کرونا و وارد شدن به حالت فراگیری جهانی (Pandamic) بسیاری در خانه‌های خود مانده و به انجام کارهای مختلف روی آورده‌اند. از جمله کار‌ها و تفریح‌هایی که می‌توان در این روز‌ها انجام داد، انجام بازی‌های ویدویی یا دیدن فیلم و سریال‌های عقب افتاده است.

با خانه‌نشین شدن افراد زیادی در جهان، طبیعی است که اینترنت جهانی هم با اختلالاتی مواجه شود. نتفلیکس در بیانیه‌ای اعلام کرد که تمام فیلم‌های این پلتفرم پخش فیلم و سریال به مدت ۳۰ روز با کاهش کیفیت همراه هستند. آن‌ها ادعا کردند که با این کار می‌توانند ۲۵ درصد ترافیک اینترنت کاهش داده تا همه بتوانند از آثار این پلتفرم استفاده کنند. شرکت گوگل هم در بیانیه‌ای اعلام کرده که تمام ویدیو‌های پلتفرم یوتیوب را به حالت استاندارد گذاشته تا ترافیک را کاهش دهد اما همچنان کاربران می‌توانند، کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

حال در کنار این دو شرکت بزرگ، سونی هم به تازگی در بیانیه‌ای اعلام کرد که سرعت دانلود سرور‌های پلی‌استیشن را در کشورهای اروپایی کاهش داده که همین باعث خواهد شد تا مدت زمان دانلود یک بازی طولانی‌تر شود. سونی در بیانیه‌ی رسمی گفت:

ما باور داریم که ثبات و برقراری اینترنت بسیار امر ضروری بوده و باید برای رفع نگرانی‌ها تلاش کنیم. زیرا تعداد بی‌سابقه‌ای از افراد در حال استفاده از سرویس‌ها هستند و همین مسئله باعث می‌شود دسترسی به سرور‌ها کمی دشوارتر باشد.

سونی مدت زمانی برای اعمال این محدودیت مشخص نکرده است. این شرکت در نهایت متذکر شد که سرعت دانلود بازی‌ها کاهش یافته و زمان دانلود آن‌ها طولانی‌تر از گذشته خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا